DONAU 48 mm × 60 m, transparentná – balenie 6 ks

Lepiaca páska DONAU 48 mm × 60 m, transparentná – balenie 6 ks: Lepiaca páska DONAU umožní spoľahlivé zalepenie balíkov, využijete ju však aj na... viac informácií »
DONAU 48 mm ×
Značka: Donau
12,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska DONAU 48 mm × 60 m, transparentná – balenie 6 ks: Lepiaca páska DONAU umožní spoľahlivé zalepenie balíkov, využijete ju však aj na...

Lepiaca páska DONAU 48 mm × 60 m, transparentná – balenie 6 ks: Lepiaca páska DONAU umožní spoľahlivé zalepenie balíkov, využijete ju však aj na iné účely. Vyrobená je z polypropylénu a opatrená lepivou vrstvou zo syntetického kaučuku. Páska je veľmi odolná, a to aj voči vlhkosti. Disponuje dĺžkou 60 m a šírkou 48 mm a balenie obsahuje 6 lepiacich pások. Lepiaca páska DONAU je praktickým pomocníkom do domácnosti, kancelárie aj do priemyselných odvetví. Kľúčové vlastnosti lepiacej pásky DONAU 48 mm × 60 m, transparentná – balenie 6 ksLepiaca páska nielen na zalepenie balíkovVyrobená z polypropylénuS lepivou vrstvou zo syntetického kaučukuLepiaca páska DONAU je veľmi odolná, a to aj voči vlhkostiBalenie obsahuje 6 pásokFarebné vyhotovenie: transparentné Dĺžka: 60 m Šírka: 48 mm

Zaujímavý kus môžete nakúpiť bez problémov na našich stránkach umiestnený v sekcii baliace! Pozrite sa na ostatné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za najnižšiu cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás nájdete viac kvalitných výrobkov od výrobcu Donau. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Tento výrobca Donau pre vás pripravuje veľmi kvalitný tovar.!

Tento exkluzívny kus DONAU 48 mm × 60 m, transparentná – od značky s dobrým menom Donau jednoducho môžete získať v súčasnosti extra výhodne. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 12,90 EUR.