Einhell Brúska pásová TE-BS 8540 E

Pásová brúska Einhell Brúska pásová TE-BS 8540 E:Výkonná pásová brúska Einhell RT-BS 75 Red, ktorá bez ťažkostí zvládne akúkoľvek ťažšiu... viac informácií »
Einhell Brúska pásová TE-BS 8540
Značka: Einhell
80,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pásová brúska Einhell Brúska pásová TE-BS 8540 E:Výkonná pásová brúska Einhell RT-BS 75 Red, ktorá bez ťažkostí zvládne akúkoľvek ťažšiu...

Pásová brúska Einhell Brúska pásová TE-BS 8540 E:Výkonná pásová brúska Einhell RT-BS 75 Red, ktorá bez ťažkostí zvládne akúkoľvek ťažšiu prácu. Firma Einhel má viac ako 40-ročné skúsenosti vo vývoji a výrobe vysoko výkonného náradia v dvoch základných produktových radoch, červenom a modrom. Červený produktový rad sa vyznačuje vyššou technickou úrovňou a prvotriednym spracovaním. Zaručene uspokojí vaše najnáročnejšie požiadavky na spoľahlivosť a funkčnosť.Príkon brúsky je 850 W. Obsahuje silný a výkonný motor, s nastaviteľnou rýchlosťou brúsneho pásu. Vďaka jednoduchému mechanizmu nebudete mať problém s rýchlou výmenou brúsneho pásu. Napájací kábel jednoducho zviniete vďaka priloženej sponke. Obsahuje vrecko a adaptér pre pohodlné odsávanie prachu.Telo brúsky je vyrobené z pevného a odolného materiálu a na pohodlnú prácu vám poslúži mäkčená nastaviteľná rukoväť.Vlastnosti:Výkonný motorNastaviteľná rýchlosť brúsneho pásuVýklopný predný krytNastaviteľná prídavná rukoväťMäkká rukoväťRýchla a jednoduchá výmena brúsnych pásovAdaptér a vrecko na odsávanie prachuSponka na kábelDoplňujúce informácie:Technické parametre:Príkon: 850 WRýchlosť pásu: 300 – 400 m/minBrúsna plocha: 75 x 140 mmRozmery pásu: 75 x 533 mmSieťová prípojka: 230 V, 50 HzHmotnosť: 3,8 kg


Kvalitný a žiadaný tovar je k dostaniu ľahko tu na stránkach umiestnený v kategórii brúsky. Teraz môžete nájsť akčné výrobky z tejto obľúbenej kategórie z pohodlia domova! Máme toho viac, mrknite na viac skvelých produktov od výrobcu Einhell. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Einhell ponúka svojim zákazníkom vynikajúci sortiment. za skutočne dobrú cenu.

Dizajnový produkt Einhell Brúska pásová TE-BS 8540 originál od značky Einhell ľahko môžete zohnať u nás právě v zľave. Teraz môžete mať za 80,90 EUR.