Einhell – Pila pokosová Aku TE-MS 18/210 Li-Solo

Pokosová píla Einhell - Pila pokosová Aku TE-MS 18/210 Li-Solo:Pokosová píla Einhell TE-MS 18/210 Li-Solo Expert vyniká jednoduchou konštrukciou a... viac informácií »
Einhell - Pila pokosová Aku TE-MS 18/210
Značka: Einhell
145,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Pokosová píla Einhell - Pila pokosová Aku TE-MS 18/210 Li-Solo:Pokosová píla Einhell TE-MS 18/210 Li-Solo Expert vyniká jednoduchou konštrukciou a...

Pokosová píla Einhell – Pila pokosová Aku TE-MS 18/210 Li-Solo:Pokosová píla Einhell TE-MS 18/210 Li-Solo Expert vyniká jednoduchou konštrukciou a jednoduchým ovládaním, takže by nemala chýbať vo výbave žiadneho domáceho majstra. Otočný stôl umožňuje nastavenie uhla na presné uhlové rezy do dreva, plastov, parkiet a pod. Vysokokvalitný a presný pílový kotúč s karbidovým zakončením možno nakláňať doľava, čím dosiahnete aj presné šikmé rezy. Rezací laser a zabudované LEDkové osvetlenie umožňujú rýchlu a presnú prácu, na bezpečné pripevnenie obrobku slúži integrovaná svorka. Píla Einhell TE-MS 18/210 je vybavená vreckom na piliny a umožňuje aj pripojenie k systému extrakcie triesok (priemer odsávacieho adaptéra je 36 mm), takže pracovný priestor budete mať vždy čistý. Balenie neobsahuje akumulátor ani nabíjačku, možno ich dokúpiť samostatne. Kľúčové vlastnosti pokosovej píly Einhell TE-MS 18/210 Li-SoloPokosová píla Einhell TE-MS 18/210 s jednoduchým ovládanímPresné nastavenie uhla rezu pomocou otočného stolaRezací laser a LEDkové osvetlenie umožňujú presnú prácuX-Tend – nastavenie rozšírenia stola iba jednou rukouEinhell TE-MS 18/210 má kvalitný pílový kotúč s karbidovým zakončenímIntegrovaná svorka na bezpečné uchopenie obrobkuPíla umožňuje pripojenie k systému odsávania a disponuje zberným vreckomSystém napájania Power X-ChangePokosová píla Einhell TE-MS 18/210 Li-Solo je vysokovýkonným členom série Power X-Change. Batérie a nabíjačky systému Power-X-Change môžete ľubovoľne používať vo všetkých prístrojoch Einhell z tejto série. Nie je preto potrebné hľadať vhodný akumulátor do jednotlivých prístrojov a po vybití zase vhodnú nabíjačku. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia a možno ich dokúpiť samostatne. 

Výnimočný tovar Einhell - Pila pokosová Aku TE-MS od značky so zárukou kvality Einhell je možné získať práve teraz na našej webovej stránke za rozumné peniaze. Cena už od 145,90 EUR.