Einhell PRESSITO Solo Expert

Kompresor Einhell PRESSITO Solo Expert: Kvalitný materiál je základom pre každého domáceho majstra. Multifunkčný hybridný kompresor Einhell PRESSITO... viac informácií »
Einhell PRESSITO Solo Expert
Značka: Einhell
84,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompresor Einhell PRESSITO Solo Expert: Kvalitný materiál je základom pre každého domáceho majstra. Multifunkčný hybridný kompresor Einhell PRESSITO...

Kompresor Einhell PRESSITO Solo Expert: Kvalitný materiál je základom pre každého domáceho majstra. Multifunkčný hybridný kompresor Einhell PRESSITO Expert je spoľahlivý bezolejový kompresor s voľbou nízkeho sania. Kompresor možno prevádzkovať klasickým napájacím káblom alebo výkonnou akumulátorovou batériou Power X-Change (funkcia 6 v 1). Skvele sa hodí na nafukovanie pneumatík automobilov, bicyklov, lôpt, gumových člnov, matracov. Digitálny displej s indikátorom tlaku bezpečne zobrazí nastavený tlak. Vysokú mobilitu prináša nabíjacia batéria Power X-Change, ktorú možno využiť aj pre iné zariadenia Einhell s technológiu Power X-Change. Hybridný kompresor Einhell PRESSITO Expert disponuje dvoma pumpami. Vysokotlaková pumpa slúži na nafukovanie s maximálnym pracovným tlakom 11 barov a nízkotlaková pumpa umožňuje rýchle nafúknutie vzduchových matracov vrátane voľby nízkotlakového sania pre rýchle vyfúknutie. V balení nájdete 3-dielnu nafukovaciu sadu s adaptérmi pre pneumatiky. Kľúčové vlastnosti kompresora Einhell PRESSITO ExpertVýkonný hybridný vzduchový olejový kompresor Einhell s možnosťou voľby – napájací kábel/dobíjacia batériaKvalitné komponenty sú zárukou dlhej životnostiĽahko ovládateľný ručný digitálny indikátor tlakuVysokotlaková pumpa s nastaviteľným tlakom až do 11 barovDodávané bez batérie a nabíjačkyDáta pre režim napájania na sieť:Výkon motora:90 WTeoretická rýchlosť sania (stlačený vzduch kompresora):21 l/minVýkon stlačeného vzduchu pri tlaku 4 bary:10 l/minVýkon stlačeného vzduchu pri tlaku 7 barov:8 l/minMax. pracovný tlak (stlačený vzduch kompresora):11 barovDáta pre prácu s dobíjacím zariadením batérie:Napájanie (dobíjacia batéria):18 VMax. pracovný tlak (stlačený vzduch kompresora):11 barovTeoretická rýchlosť sania (stlačený vzduch kompresora):21 l/minVýkon stlačeného vzduchu pri tlaku 4 bary:9 l/minVýkon stlačeného vzduchu pri 7 barov:6 l/minDĺžka hadice:710 mmHmotnosť výrobku:2,11 kg

Kvalitný a žiadaný produkt Einhell PRESSITO Solo Expert ide získať ľahko u nás v sekcii záhradné aku programy. Vyberte si ešte iné produkty zo spomínanej rubriky za výpredajovú cenu! Možno hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Mrknite na ďalšie kúsky od výrobcu Einhell. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Einhell má v stálej ponuke skvelé produkty . Presvedčte sa sami!

Tento kvalitný a lacný výrobok Einhell PRESSITO Solo Expert od poprednej značky Einhell pohodlne získate aktuálne za úžasnú cenu! V súčasnosti je k dispozícii za 84,90 EUR.