Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Expert s príklepom

Akumulátorový skrutkovač Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Expert s príklepom: Akumulátorový skrutkovač s príklepom Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo je... viac informácií »
Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Expert
Značka: Einhell
65,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Akumulátorový skrutkovač Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Expert s príklepom: Akumulátorový skrutkovač s príklepom Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo je...

Akumulátorový skrutkovač Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Expert s príklepom: Akumulátorový skrutkovač s príklepom Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo je užitočný a výkonný pomocník v domácnosti, dielni či garáži. Vďaka prídavnej funkcii vŕtania s príklepom je vhodný aj pre univerzálne použitie v oblasti sanačných prác či renovácií. Dvojstupňová prevodovka zvládne 24 000 príklepov za minútu a do požadovaného bodu dodáva silu až 48 Nm, takže sú zaistené ideálne výsledky vŕtania aj skrutkovania do najrôznejších materiálov. Vďaka ergonomickému dizajnu a mäkkej rukoväte je skrutkovač Einhell TE-CD 18/48 veľmi ľahko ovládateľný. Jednoduchú výmenu nástrojov zvládnete ľahko pomocou 13 mm skľučovadla, pričom praktické LED osvetlenie vám uľahčí prácu v tmavých priestoroch. Akumulátor a nabíjačku možno zakúpiť zvlášť, napríklad ako praktickú štartovaciu sadu PXC.  Kľúčové vlastnosti aku skrutkovača Einhell TE-CD 18/48 Li-i-SoloUniverzálny aku skrutkovač Einhell TE-CD 18/48 s príklepomDvojstupňová prevodovka zvládne až 24 000 príklepovPraktické LED osvetlenie pracovnej plochyElektronická regulácia otáčokĽahké upnutie nástrojov pomocou 13 milimetrového skľučovadlaLítium-iónová technológia bez samovybíjaniaEinhell TE-CD 18/48 má ergonomický dizajn a mäkký úchopDodávané bez batérie a nabíjačky (možno zakúpiť samostatne) Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo patrí do radu Power X-ChangeS náradím rady Power X-Change už nebudete musieť strácať čas hľadaním vyhovujúce batérie, pretože s týmto systémom vám bude na všetky práce stačiť iba jedna batéria s nabíjačkou. Všetky batérie navrhnuté ako člen rodiny Power X-Change totiž môžu byť flexibilne a bez obmedzenia použité do všetkých prístrojov tejto série. Raz batérií tak môžete poháňať skrutkovače, vŕtačky či priamočiare píly. Na záhrade potom pokosíte trávnik, zastrihnete živý plot či zbavíte trávnik lístia. Vysoko kvalitné lítiové články Einhell sa sami takmer nevybíjejí, čím je zaručená dlhá životnosť a bezstarostné skladovanie.

Tento obľúbený výrobok Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Expert od dodávateľa s dlhou históriou Einhell máte možnosť nájsť aktuálne na našej webovej stránke až neuveriteľne lacno. Teraz získate od 65,90 EUR.