Einhell TE-RS 18 Li-Solo Expert AKU

Excentrická brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo Expert AKU:Akumulátorová vibračná brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo by nemala chýbať vo vašej dielni, ak... viac informácií »
Einhell TE-RS 18 Li-Solo
Značka: Einhell
63,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Excentrická brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo Expert AKU:Akumulátorová vibračná brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo by nemala chýbať vo vašej dielni, ak...

Excentrická brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo Expert AKU:Akumulátorová vibračná brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo by nemala chýbať vo vašej dielni, ak často brúsite drevo, kov alebo iné tvrdé materiály. Viacúčelová brúska je napájaná 18 V batériou zo série Power X-Change a vďaka elektronickej regulácii otáčok môžete jej výkon presne prispôsobiť spracovávaným povrchom, či už drevu, kovu alebo kamenným štruktúram. Brúsne papiere priliehajú k doske brúsky tesne a bez záhybov, pričom ich výmena je ľahká a rýchla vďaka systému suchého zipsu. Brúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo má ergonomický dizajn s mäkkou rukoväťou, ktorá sa pohodlne drží aj pri dlhodobej práci. Súčasťou dodávky je brúsny papier (P80), batéria a nabíjačka sa predávajú samostatne.Kľúčové vlastnosti brúsky Einhell TE-RS 18 Li-Solo Expert AKUBrúska na brúsenie dreva, kovu a iných materiálovEinhell TE-RS 18 má kompaktné vyhotovenie s nízkou hmotnosťouSystém suchého zipsu na ľahkú výmenu brúsnych papierovElektronická regulácia otáčok pre efektívne brúsenieErgonomický dizajn s mäkkou rukoväťouIntegrované odsávanie prachu s prípojkou na vysávačEinhell TE-RS 18 patrí do akumulátorovej série Power X-ChangeBatéria a nabíjačka nie sú súčasťou baleniaAktívne odsávanie prachuBrúska Einhell TE-RS 18 Li-Solo Expert disponuje aktívnym odsávaním prachu s filtračným boxom, ktorý vám umožní udržiavať pracovné prostredie dokonale čisté. Pomocou adaptéra na odsávanie prachu možno dokonca pripojiť aj externý vysávač, ktorý priamo odsáva prach vznikajúci pri brúsení.

Veľmi jedinečný tovar Einhell TE-RS 18 Li-Solo od známeho dodávateľa Einhell zaobstaráte na našich stránkach teraz práve za extra cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 63,90 EUR.