Einhell TH-AC 190 Kit Classic

Kompresor Einhell TH-AC 190 Kit Classic:Multifunkčný kompaktný kompresorKompaktný vzduchový kompresor Einhell TH-AC 190 Kit je vďaka malým rozmerom a... viac informácií »
Einhell TH-AC 190 Kit
Značka: Einhell
95,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompresor Einhell TH-AC 190 Kit Classic:Multifunkčný kompaktný kompresorKompaktný vzduchový kompresor Einhell TH-AC 190 Kit je vďaka malým rozmerom a...

Kompresor Einhell TH-AC 190 Kit Classic:Multifunkčný kompaktný kompresorKompaktný vzduchový kompresor Einhell TH-AC 190 Kit je vďaka malým rozmerom a malej hmotnosti určený na všestranné použitie na zložitejšie dostupných miestach. Kompresor disponuje pracovným tlakom až do 8 barov, takže je ideálny na štandardné využitie stlačeného vzduchu, napr. na hustenie pneumatík, pohon náradia a pod. Vďaka bezolejovému vyhotoveniu je navyše nenáročný na údržbu.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kľúčové vlastnosti kompresora Einhell TH-AC 190 Kit ClassicBezolejový a bezúdržbovýKompaktný dizajn a malá hmotnosťMax. prevádzkový tlak do 8 barovSací výkon 190 l/minVýstupný výkon pri 0 baroch 165 l/minVýstupný výkon pri 7 baroch 55 l/minVysokotlaková hadica s rýchlospojkouVyfukovacia pištoľ s tlakomeromHustilka s meračom tlaku v pneumatikáchVyfukovacia hadicaSúprava adaptérovIntegrovaná priehradka na jednoduché ukladanie príslušenstva Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Bezolejové vyhotovenieNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Prevádzkový tlak 8 Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kompaktná veľkosťNie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Multifunkčné využitiePraktické príslušenstvoNa všestranné využitie sa kompresor Einhell TH-AC 190 dodáva s praktickým príslušenstvom. V balení nájdete vyfukovaciu dýzu, pumpu pneumatík s meračom tlaku a súpravu adaptérov. Zaiste oceníte integrovanú priehradku na praktické ukladanie príslušenstva, ktoré budete mať vždy poruke.Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kvalitné akumulátorový skrutkovač značky Einhell, ktorý vám pomôže odbremeniť akúkoľvek remeselnú činnosť.       

Tento žiadaný tovar Einhell TH-AC 190 Kit originál od výrobcu Einhell nájdete v aktuálnej ponuke za výhodné peniaze! Aktuálne stojí u nás 95,90 EUR.