Einhell Vŕtačka Aku TE-CD 12/1 Li (2× 2,0 Ah)

Aku vŕtačka Einhell Vŕtačka Aku TE-CD 12/1 Li (2× 2,0 Ah):Aku vŕtačka Einhell TE-CD 12/1 Expert je profesionálnym a spoľahlivým nástrojom, s ktorým... viac informácií »
Einhell Vŕtačka Aku TE-CD 12/1 Li
Značka: Einhell
79,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Aku vŕtačka Einhell Vŕtačka Aku TE-CD 12/1 Li (2× 2,0 Ah):Aku vŕtačka Einhell TE-CD 12/1 Expert je profesionálnym a spoľahlivým nástrojom, s ktorým...

Aku vŕtačka Einhell Vŕtačka Aku TE-CD 12/1 Li (2× 2,0 Ah):Aku vŕtačka Einhell TE-CD 12/1 Expert je profesionálnym a spoľahlivým nástrojom, s ktorým jednoducho zvládnete skrutkovanie a vŕtanie do najrôznejších materiálov. Precízne spracovanie a ergonomické uchopenie vám umožní splniť akúkoľvek úlohu ľahko a rýchlo. Prostredníctvom LED osvetlenia pracovnej plochy vám vŕtačka Einhell zaistí bezpečnú a pohodlnú prácu aj v tmavých priestoroch so zlým osvetlením.Kľúčové vlastnosti aku vŕtačky Einhell TE-CD 12/1 ExpertErgonomicky tvarovaná rukoväťDva prevodové stupne aku vŕtačky EinhellKufor s magnetickým zámkomLED osvetlenie pracovnej plochyLi-Ion batériaRýchloupínacie skľučovadlo do 10 mmDoba nabíjania 45 minútNapätie 12 VHmotnosť aku vŕtačky Einhell je 1 760 gDva stupne na vŕtanie a skrutkovanieAku vŕtačka Einhell disponuje dvoma prevodovými stupňami. Vďaka tejto funkcii ste schopní prístroj využiť na výkonné vŕtanie aj skrutkovanie.Ergonomická rukoväťPri pohodlnom držaní akumulátorovej vŕtačky Einhell napomáha ergonomicky tvarovaná rukoväť. Vŕtačka je vybavená rýchloupínacím skľučovadlom, do ktorého je možné vložiť nástroj s priemerom do 10 mm.Li-Ion akumulátor aku vŕtačky Einhell TE-CD 12/1 LiVďaka Li-Ion technológii je Einhell TE-CD 12/1 Li kedykoľvek pripravená na použitie, čo z nej robí ideálny nástroj na prácu v priestoroch mimo dosahu elektrickej siete.Kufor s magnetickým zámkomNa jednoduché uskladnenie a prenášanie aku vŕtačky Einhell je k dispozícii praktický a pevný kufor s magnetickým zámkom. Tento kufor vám umožní vziať akumulátorový skrutkovač Einhell TE-CD 12/1 Li so sebou kamkoľvek.

Vysokokvalitný výrobok môžete zohnať teraz u nás v populárnej kateogrii vŕtačky. Teraz si môžete zaobstarať ďalšie produkty zo spomínanej kategórie za výborné peniaze. Významný výrobca Einhell dodáva špičkové výrobky. za priaznivé ceny!

Tento vynikajúci produkt Einhell Vŕtačka Aku TE-CD s osvedčenou značkou Einhell jednoducho zaobstaráte u nás za priaznivú cenu! V súčasnosti za 79,90 EUR.