EMOS LED svícen bílý, 24,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač

Vianočné osvetlenie EMOS LED svícen bílý, 24,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač: Premýšľate, čím ozvláštniť a zároveň ozdobiť... viac informácií »
EMOS LED svícen bílý
Značka: Emos
15,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vianočné osvetlenie EMOS LED svícen bílý, 24,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač: Premýšľate, čím ozvláštniť a zároveň ozdobiť...

Vianočné osvetlenie EMOS LED svícen bílý, 24,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač: Premýšľate, čím ozvláštniť a zároveň ozdobiť váš domov v zimnom období, najmä v čase vianočnom? Svietnik EMOS vytvorí tú pravú kúzelnú vianočnú atmosféru. Vybavený je 10 LED diódami, ktoré svieti teplým bielym svetlom, a vhodný je pre vnútorné použitie, kde ho môžete umiestniť na stôl, parapet aj poličku. Svietnik je vybavený integrovaným časovačom, vďaka ktorému 6 hodín svieti a na 18 hodín sa automaticky vypne. Ponúka životnosť až 10 000 hodín a vyrobený je z plastu. Svietnik EMOS LED tak prispeje ku krásnej vianočnej atmosfére. Kľúčové vlastnosti bieleho svietnika EMOS LED 24,5 cm, 3× AA, Vnútri, teplá biela, časovač Vianočné dekorácie v podobe svietnikaS 10 LED diódami s teplým bielym svetlomVhodný na použitie v interiériSvietnik EMOS s integrovaným časovačomVyrobený z plastuFarebné vyhotovenie: biele Rozmery: 24,5 × 20 cm


Vysoko kvalitný výrobok EMOS LED svícen bílý, 24,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač dostanete už dnes na našich stránkach v kategórii vianočné osvetlenie! Teraz si môžete kúpiť kvalitné výrobky z tejto populárnej rubriky za super cenu!

Tento zľavnený tovar EMOS LED svícen bílý, 24,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá s pečaťou kvality značky Emos ľahko môžete zaobstarať v našej ponuke za super peniaze! Kúpiť teraz za 15,90 EUR.