EMOS LED vianočné zapichovacie hviezdy, 30 cm, vonkajšie aj vnútorné, teplá biela, časovač

Vianočné osvetlenie EMOS LED vianočné zapichovacie hviezdy, 30 cm, vonkajšie aj vnútorné, teplá biela, časovač: Pokiaľ sa chystáte robiť... viac informácií »
EMOS LED vianočné zapichovacie
Značka: Emos
16,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vianočné osvetlenie EMOS LED vianočné zapichovacie hviezdy, 30 cm, vonkajšie aj vnútorné, teplá biela, časovač: Pokiaľ sa chystáte robiť...

Vianočné osvetlenie EMOS LED vianočné zapichovacie hviezdy, 30 cm, vonkajšie aj vnútorné, teplá biela, časovač: Pokiaľ sa chystáte robiť  vianočnú výzdobu, nemalo by vám chýbať vo vašom vybavení vianočné osvetlenie od EMOSu. Toto LED vianočné osvetlenie vydáva teplú bielu farbu. Je vhodné ako na vonkajšie, tak na vnútorné použitie. Je vybavené praktickými zapichovátkami, tak ho ľahko umiestnite na záhradu alebo napríklad do kvetináča. Oceníte možnosť nastavenia časovača na automatické vypnutie svetiel. Váš vianočný priestor osvetlí celkom 5 svetielok. Vianočné osvetlenie EMOS je vybavené stupňom krytia IP44, tak odolá aj nepriaznivému počasiu. LED boli testované na 10 000 hodín svietenia. Vianočné osvetlenie EMOS je vyrobené z kvalitného plastu, tak s vami vydrží veľa rokov. Napájanie osvetlenia prebieha pomocou 3 AA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia.  Kľúčové vlastnosti vianočného osvetlenia EMOS v tvare hviezdyVianočnú pohodu vám pomôže pripraviť vianočné osvetlenie od EMOSuVydáva teplú bielu farbuJe pripravené na zapichnutie do zeme vonku alebo do kvetináča domaOceníte možnosť nastavenia časovačaVianočné osvetlenie EMOS má celkom 5 LED svetielokDisponuje stupňom krytia IP44LED svetielka boli testované na 10 000 hodín svieteniaNapájanie prebieha pomocou 3 AA batérií (nutné dokúpiť) Rozmiestnenie vianočného osvetlenia EMOSVianočné osvetlenie od EMOSu je 30 cm vysoké. Svetielka po roztiahnutí zaberajú celkom 1,2 metra a vzdialenosť od zdroja je 0,5 metra.


Kvalitný a veľmi žiadaný tovar EMOS LED vianočné zapichovacie hviezdy, 30 cm, vonkajšie aj ide nakúpiť ľahko tu na stránkach v rubrike svetelné dekorácie! Pozrite sa na akčné produkty v spomínanej kategórii za výhodné peniaze.

Unikátny a obľúbený kus EMOS LED vianočné zapichovacie hviezdy, 30 cm, vonkajšie aj od výrobcu so skvelou povesťou Emos je možné ľahko získať u nás za primerané peniaze! Akčná cena už od 16,90 EUR.