Essential by Fiskars Dvojbrité záhradné nožnice Bypass

Záhradné nožnice na čerstvé drevo alebo konáre do Ø 2,2 cm Vhodné pre ľavákov aj pravákov Unikátny mechanizmus umožňuje extrémne jednoduché... viac informácií »
Essential by Fiskars Dvojbrité záhradné nožnice
Záhradné nožnice na čerstvé drevo alebo konáre do Ø 2,2 cm Vhodné pre ľavákov aj pravákov Unikátny mechanizmus umožňuje extrémne jednoduché...

Záhradné nožnice na čerstvé drevo alebo konáre do Ø 2,2 cm Vhodné pre ľavákov aj pravákov Unikátny mechanizmus umožňuje extrémne jednoduché strihanie vďaka paralelnému pohybu rukoväte Vysoko kvalitné spracovanie, nepriľnavý povrch Veľmi ľahké a dobre ovládateľné vďaka použitiu materiálu FiberComp™ Patentovaný mechanizmus PowerLever™ znižuje námahu a umožňuje zapojenie všetkých prstov naraz Fínsky dizajn Rozmery cca 18,8 x 7,6 x 2,5 cm Hmotnosť cca 156 g . Záhradné nožnice na čerstvé drevo alebo konáre do Ø 2,2 cmTento kvalitný a žiadaný produkt Essential by Fiskars Dvojbrité záhradné nožnice Bypass ide získať práve teraz tu na webe zaradený v rubrike záhradné nožnice a odvetvovače. Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto populárnej rubriky za najnižšiu cenu. Náš sortiment je široký, mrknite na viac kvalitných výrobkov od výrobcu Essential by Fiskars. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ Essential by Fiskars má špičkový tovar.. Pozrite so sami!

Lacný výrobok Essential by Fiskars Dvojbrité od dodávateľa kvalitných produktov Essential by Fiskars je možné zaobstarať tu stále výhodne. Ceny od 16,99 EUR.
Ďalšie produkty od výrobcu Essential by Fiskars