EXTOL CRAFT 20053

Vrták EXTOL CRAFT 20053:Chýba vám vo vašej výbave určitý typ vrtáka, ktorý teraz hľadáte? Potom vám príde vhod vrták Extol. Ide o kužeľový... viac informácií »
EXTOL CRAFT 20053
Značka: EXTOL
7,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták EXTOL CRAFT 20053:Chýba vám vo vašej výbave určitý typ vrtáka, ktorý teraz hľadáte? Potom vám príde vhod vrták Extol. Ide o kužeľový...

Vrták EXTOL CRAFT 20053:Chýba vám vo vašej výbave určitý typ vrtáka, ktorý teraz hľadáte? Potom vám príde vhod vrták Extol. Ide o kužeľový vrták, čo znamená, že s ním môžete vyvŕtať otvor rôznych rozmerov. Využijete ho pri vŕtaní do kovu. Do vŕtačky ho budete schopní prichytiť cez stopku okrúhleho tvaru. Kľúčové prednosti vrtáka EXTOL CRAFT 20053 Urobte si radosť novým vrtákom Ideálne sa hodí na vŕtanie do kovu Stupňovitý vrták na vytvorenie rôzne veľkých otvorov Na prichytenie EXTOL CRAFT 20053 poslúži stopka okrúhleho tvaru

Unikátny a obľúbený produkt EXTOL CRAFT 20053 ide nakúpiť v pohode u nás umiestnený v kategórii do kovu. Teraz získate parádne kúsky v spomínanej kategórii v bezva akcii. Vedúci výrobca EXTOL dlhodobo predáva skvelé výrobky.! Nakupujte, kým je tovar sladom. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký. Mrknite na ďalší kvalitný tovar značky EXTOL. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Často hľadaný produkt EXTOL CRAFT 20053 od značky s dlhou históriou EXTOL môžete získať na našich stránkach za skvelú cenu. Práve teraz za 7,90 EUR.