EXTOL CRAFT 402400

Aku vŕtačka EXTOL CRAFT 402400:Hledáte novú vŕtačku, s ktorou sa dostanete aj do ťažko prístupných zákutí? Potom by vás mala zaujať práve Extol... viac informácií »
EXTOL CRAFT 402400
Značka: EXTOL
47,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Aku vŕtačka EXTOL CRAFT 402400:Hledáte novú vŕtačku, s ktorou sa dostanete aj do ťažko prístupných zákutí? Potom by vás mala zaujať práve Extol...

Aku vŕtačka EXTOL CRAFT 402400:Hledáte novú vŕtačku, s ktorou sa dostanete aj do ťažko prístupných zákutí? Potom by vás mala zaujať práve Extol Craft. Je to dizajnovo prepracovaná kompaktná vŕtačka so skvelou kapacitou batérie a svetlom pre ľahšiu prácu. Hmotnosť tejto vŕtačky je rovnaká ako klasická krabička od mlieka. Tým pádom je vhodná pre zdatnejších aj menej zdatných užívateľovKľúčové vlastnosti akuvŕtačky EXTOL CRAFTPrepracovaný dizajn aku vŕtačky a batérieIntegrované LED svietidlo do tmavých priestorovVeľmi nízka hmotnosť len 1 kg a premyslený tvar pre jednoduché použitieDvojrýchlostný prevod otáčok pre určitú prácuLi-Ion technológie sa pri nepoužívaní takmer nevybijúAkuvŕtačka Extol ako multifunkčný prístrojS akuvŕtačkou Extrol Craft môžete doťahovať alebo povoľovať skrutky a ďalej tiež vŕtať do dreva, plastu alebo tiež kovu. Voľnobežné otáčky sa pohybujú okolo 0-1500 otočení za minútu.

Najpredávanejší produkt EXTOL CRAFT 402400 od spoľahlivej značky EXTOL máte možnosť nájsť aktuálne na webe v bezva akcii. Ceny už od 47,90 EUR.