EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmi, sada 38 ks

Skrutkovač EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmi, sada 38 ks:Kompaktný račňový skrutkovač Extol Craft s hrotmi môžete mať ustavične poruke.... viac informácií »
EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmi
Značka: EXTOL
8,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Skrutkovač EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmi, sada 38 ks:Kompaktný račňový skrutkovač Extol Craft s hrotmi môžete mať ustavične poruke....

Skrutkovač EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmi, sada 38 ks:Kompaktný račňový skrutkovač Extol Craft s hrotmi môžete mať ustavične poruke. Vďaka svojim rozmerom sa zmestí do tašky aj s puzdrom obsahujúcim početnú sadu bitov. Vybavený je aj magnetom, ktorý zabezpečuje spoľahlivé usadenie práve používaného hrotu. Výhodou je ľahké prepnutie z uťahovania, či povoľovania pomocou račňového mechanizmu.    Kľúčové vlastnosti EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmiKompaktný skrutkovačPočetná sada bitovMagnet proti vypadnutiu hrotu Račňový mechanizmusPrehľadná škatuľkaObsah súpravy:(–) 3-4-5-6-6-7 mmPH 0-1-1-2-2-2-3-3PZ 0-1-1-2-2-2-3-3HEX 1,5-2-2,5-3-4-5-6 mmT 8-10-15-20-25-27-30-40Račňový skrutkovač zakončený 1/4 šesťhranom

Veľa podarený produkt možno zohnať okrem iného na webe v obľúbenej rubrike sady! Nájdite si parádne výrobky z tejto známej kategórie v bezva akcii. Naša ponuka je široká, máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od dodávateľa EXTOL. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Vedúci výrobca EXTOL dlhodobo ponúka skvelý sortiment. lacne!

Veľmi žiadaný kus EXTOL CRAFT skrutkovač račňový s hrotmi, sada od nášho popredného výrobcu EXTOL možno zohnať práve teraz na našej webovej stránke za dobrú cenu. Teraz zaobstaráte len za 8,90 EUR.