EXTOL LIGHT 43191

Čiapka EXTOL LIGHT 43191: Teplá a pohodlná čiapka Extol Light s odnímateľným predným LED svietidlom vám dobre poslúži ako zdroj jasného svetla v... viac informácií »
EXTOL LIGHT 43191
Značka: EXTOL
11,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čiapka EXTOL LIGHT 43191: Teplá a pohodlná čiapka Extol Light s odnímateľným predným LED svietidlom vám dobre poslúži ako zdroj jasného svetla v...

Čiapka EXTOL LIGHT 43191: Teplá a pohodlná čiapka Extol Light s odnímateľným predným LED svietidlom vám dobre poslúži ako zdroj jasného svetla v tme či za šera. Čelovku je možné nastaviť podľa potreby na tri stupne intenzity svietenia a pri nízkom výkone má svietidlo výdrž až 4 hodiny na jedno nabitie. Pre vašu väčšiu bezpečnosť v cestnej premávke je zadná časť čapice opatrená ešte reflexnou nášivkou. Modrá čiapka Extol Light má univerzálnu veľkosť a možno ju ľahko vyprať, stačí pred praním vybrať svietidlo. Batéria čelovky sa nabíja štandardne cez USB port. Kľúčové vlastnosti čiapky EXTOL LIGHT 43191Pohodlná a teplá čiapka do chladného počasiaOdnímateľná LED čelovka s tromi stupňami intenzity svieteniaPre lepšiu viditeľnosť má čiapka Extol Light na zadnej strane reflexnú nášivkuČiapka je v univerzálnej veľkostiBatéria čelovky sa nabíja cez USB portPo vybratí svietidla možno čiapku Extol Light prať v práčkeSvietivosť:4× 45 lmIntenzita svetla:100 % – 75 % – 50 %Doba svietenia:100 – 150 – 240 minDoba nabíjania batérie:2,5 hodHmotnosť s batériou:88 g


Tento unikátny produkt EXTOL LIGHT 43191 je na získanie bez problémov na webe v populárnej sekcii stavba! Pozrite sa na nové produkty z tejto známej sekcie za priaznivú cenu.

Tento najpredávanejší produkt EXTOL LIGHT 43191 od výrobcu s dobrým menom EXTOL je možné ľahko získať v aktuálnej ponuke za výhodnú cenu. V akcii za cenu 11,90 EUR.