EXTOL LIGHT 43192

Čiapka EXTOL LIGHT 43192: Teplá a pohodlná čiapka Extol Light s odnímateľným predným LED svietidlom vám dobre poslúži ako zdroj jasného svetla v... viac informácií »
EXTOL LIGHT 43192
Značka: EXTOL
11,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čiapka EXTOL LIGHT 43192: Teplá a pohodlná čiapka Extol Light s odnímateľným predným LED svietidlom vám dobre poslúži ako zdroj jasného svetla v...

Čiapka EXTOL LIGHT 43192: Teplá a pohodlná čiapka Extol Light s odnímateľným predným LED svietidlom vám dobre poslúži ako zdroj jasného svetla v tme či za šera. Čelovku je možné nastaviť podľa potreby na tri stupne intenzity svietenia a pri nízkom výkone má svietidlo výdrž až 4 hodiny na jedno nabitie. Pre vašu väčšiu bezpečnosť v cestnej premávke je zadná časť čapice opatrená ešte reflexnou nášivkou. Tmavo zelená čiapka Extol Light má univerzálnu veľkosť a možno ju ľahko vyprať, stačí pred praním vybrať svietidlo. Batéria čelovky sa nabíja štandardne cez USB port. Kľúčové vlastnosti čiapky EXTOL LIGHT 43191Pohodlná a teplá čiapka do chladného počasiaOdnímateľná LED čelovka s tromi stupňami intenzity svieteniaPre lepšiu viditeľnosť má čiapka Extol Light na zadnej strane reflexnú nášivkuČiapka je v univerzálnej veľkostiBatéria čelovky sa nabíja cez USB portPo vybratí svietidla možno čiapku Extol Light prať v práčkeSvietivosť:4× 45 lmIntenzita svetla:100 % – 75 % – 50 %Doba svietenia:100 – 150 – 240 minDoba nabíjania batérie:2,5 hodHmotnosť s batériou:88 g

Veľmi žiadaný výrobok získate taktiež tu na webe v obľúbenej sekcii stavba! Teraz si môžete vybrať podobné produkty vo spomínanej sekcii za super peniaze.

Veľmi obľúbený kus EXTOL LIGHT 43192 od spoľahlivej značky EXTOL k dispozícii teraz v ponuke so zľavou! Teraz možno objednať len za 11,90 EUR.