FAB 30H/52 3 kľúče

Visiaci zámok FAB 30H/52 3 kľúče:Máte domček a potrebujete spoľahlivo zabezpečiť bránku? Zaobstarali ste si chatku a bojíte sa o náradie v kôlni?... viac informácií »
FAB 30H/52 3 kľúče
Značka: FAB
6,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Visiaci zámok FAB 30H/52 3 kľúče:Máte domček a potrebujete spoľahlivo zabezpečiť bránku? Zaobstarali ste si chatku a bojíte sa o náradie v kôlni?...

Visiaci zámok FAB 30H/52 3 kľúče:Máte domček a potrebujete spoľahlivo zabezpečiť bránku? Zaobstarali ste si chatku a bojíte sa o náradie v kôlni? V tom prípade je pre vás vhodný visiaci zámok FAB 30H/52, ktorý je vďaka zvýšenej odolnosti voči klimatickým podmienkam spoľahlivou voľbou pre zabezpečenie vonkajších objektov. Strmeň zámku s priemerom 8 mm značne sťaží všetky pokusy o jeho prekonanie. K visiacemu zámku sa dodávajú tri kľúče.Hlavné prednosti zámku FAB 30H/52Jednostranne istený strmeňZvýšená ochrana proti rezaniu, strihanieua úderom kladivaLiatinové teleso5-stavítkový uzamykací systémVisiaci zámok FAB 30H/52 je dodávaný s 3 kľúčmiNepovolaným vstup zakázanýZákladnou kvalitou každého visiaceho zámku je bezpečnosť a bytelnost. Výrobca zámku FAB 30H/52 si bol toho vedomý a vybavil ho pre všetky prípady. Kvalitná ochrana proti vetru a dažďu je samozrejmosťou, ale zámok si poradí aj s ľudskými zásahmi. Pevný strmeň bude dlho vzdorovať rezaniu, strihaniu aj úderom kladiva. Ak zlodeja neodradí ťažké prekonávanie zámku, bude odhalený vďaka hluku.


Veľmi žiadaný kus FAB 30H/52 3 kľúče získate jednoducho tu na stránkach v známej sekcii zabezpečenie a zámočníctvo. Teraz si môžete vybrať úplne nové produkty v spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke však tiež ďalšie kvalitné kúsky značky FAB. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený dodávateľ FAB môže ponúkať kvalitný tovar .

Veľmi obľúbený výrobok FAB 30H/52 3 kľúče od známej kvalitnej značky FAB jednoducho nájdete aktuálne za výpredajovú cenu! Práve teraz v akcii za 6,19 EUR.