FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + 35

Cylindrická vložka FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + 35:Veľmi kvalitná cylindrická vložka určená do vchodových dverí. Spĺňa certifikáciu... viac informácií »
FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 +
Značka: FAB
62,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Cylindrická vložka FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + 35:Veľmi kvalitná cylindrická vložka určená do vchodových dverí. Spĺňa certifikáciu...

Cylindrická vložka FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + 35:Veľmi kvalitná cylindrická vložka určená do vchodových dverí. Spĺňa certifikáciu pre bezpečnostnú triedu kategórie 4 a navyše je vybavená priepustnou spojkou pre prípad zastrčeného kľúča v zámke z druhej strany. Vďaka nej sa vám teda už nestane, že si neodomknete, ak niekto z rodiny nechá v zámke kľúč. Vložka tiež odoláva nedeštruktívnemu bumpingu, odvŕtaniu a vyhmataniu. Je vyrábaná v povrchovej úprave saténového niklu a štandardne sa dodáva s bezpečnostnou kartou a päticou kľúčov.Kľúčové vlastnosti cylindrickej vložky FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + 35Určená do vchodových dverí bytu či rodinného domuCylindrická vložka poskytujúca tú najvyššiu ochranu – bezpečnostná kategória 4S bezpečnostnou kartou, bez ktorej nie je možné prirobiť kľúčPrestupová spojkaPovrchová úprava saténový nikelVeľmi odolný materiál aj štruktúraDodávané s päticou kľúčovVysoko odolná cylindrická vložka pre vstupné bytové dvereCylindrická vložka FAB s priepustnou spojkou odoláva vyhmataniu vďaka prekrytému profilu. Ďalej je odolná proti nedeštruktívnej metódebumpingu vďaka špeciálne tvarovaným stavítkam s prídavnými bočnými blokovacími prvkami. V neposlednom rade tiež odoláva odvŕtaniu pomocou kvalitne kalených oceľových prvkov v telese a vj bubienku vložky. 

Často hľadaný tovar FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + 35 môžete nakúpiť v pohode na našich stránkach v sekcii zabezpečenie a zámočníctvo. Získajte výnimočné produkty zo spomínanej kategórie za rozumné peniaze. Nebojte, máme toho viac, máme v ponuke však viac kvalitného tovaru od dodávateľa FAB. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný produkt FAB s prestupovou spojkou 2000BDPNs/29 + od známeho popredného výrobcu FAB máte možnosť nájsť dnes v bezva akcii. Produkt nakúpite teraz u nás za 62,90 EUR.