FERRIDA Spliting Axe 2

Sekera FERRIDA Spliting Axe 2: Rozšírená sekera na štiepanieKvalitná štiepacia sekera FERRIDA Spliting Axe 2 zaujme svojim perfektným vyvážením a... viac informácií »
FERRIDA Spliting Axe 2
Značka: Ferrida
20,42 EUR
Overiť dostupnosť »
Sekera FERRIDA Spliting Axe 2: Rozšírená sekera na štiepanieKvalitná štiepacia sekera FERRIDA Spliting Axe 2 zaujme svojim perfektným vyvážením a...

Sekera FERRIDA Spliting Axe 2: Rozšírená sekera na štiepanieKvalitná štiepacia sekera FERRIDA Spliting Axe 2 zaujme svojim perfektným vyvážením a robustným vyhotovením – je tak predurčená na rýchle a presné kosenie. Jej hmotnosť činí iba 2 kg a čepeľ je vyrobená z kvalitnej a odolnej tvrdenej ocele, ktorá nielen že sľubuje dlhú životnosť, ale tiež perfektne drží svoju ostrosť. Čepeľ je navyše po stranách rozšírená, efektívne tak zvyšuje účinnosť štiepania a šetrí zbytočnú námahu. TYP SEKERYŠtiepacia DĹŽKA RUKOVÄTI901 mm HMOTNOSŤ2 kg Veľmi kvalitné vyhotovenieRukoväť sekery FERRIDA Spliting Axe 2 má dĺžku 901 mm a pri štiepaní dreva si obľúbite najmä jej skvelú ergonómiu. Rukoväť je navyše pogumovaná, čo umožňuje pevnejší a istejší úchop. Nechýba ani očko na zavesenie. Detailná špecifikáciaRobustná sekera Rozšírená čepeľ pre efektívne štiepanieFERRIDA Spliting Axe 2 má ergonomickú rukoväť Práškový nástrek čepele Ostrie je chránené krytkouOčko na zaveseniePrecízne spracovanie pre spoľahlivú prácuHmotnosť: 2 kgDĺžka rukoväti: 901 mm

Výnimočný produkt ide zohnať tiež na našom webe v obľúbenej sekcii záhradné náradie! Máme pre vás nové produkty z tejto kateógrie za rozumné peniaze! Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty od dodávateľa Ferrida. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Ferrida vám poskytuje veľmi kvalitné výrobky. za skutočne dobrú cenu! Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Často hľadaný produkt FERRIDA Spliting Axe 2 od známeho popredného výrobcu Ferrida dostanete aktuálne na webe naozaj výhodne. Aktuálne v akcii za 20,42 EUR.