FERRIDA Tool Box 40,8 cm

Box na náradie FERRIDA Tool Box 40,8 cm: Praktickýbox na náradieS plastovým boxom FERRIDA Tool Box budete mať svoje náradie nielen prehľadne... viac informácií »
FERRIDA Tool Box 40
Značka: Ferrida
9,78 EUR
Overiť dostupnosť »
Box na náradie FERRIDA Tool Box 40,8 cm: Praktickýbox na náradieS plastovým boxom FERRIDA Tool Box budete mať svoje náradie nielen prehľadne...

Box na náradie FERRIDA Tool Box 40,8 cm: Praktickýbox na náradieS plastovým boxom FERRIDA Tool Box budete mať svoje náradie nielen prehľadne usporiadané, ale aj neustále po ruke. Úložný box je navrhnutý tak, aby bolo možné maximálne využiť vnútorný priestor. Súčasťou boxu je aj jedna vyberateľná priehradka. Iste oceníte aj kvalitné vyhotovenie z odolného plastu zaručujúce odolnosť a dlhú životnosť.  ROZMERY40,8 × 22,1 × 18,7 cm MATERIÁL BOXUPlast PRIEHRADKAVyberateľná Pohodlné prenášanie a možnosť uzamknutiaJednoduché prenášanie úložného boxu FERRIDA Tool Box uľahčuje pohodlná rukoväť, ktorá perfektne padne do ruky. Box počas prenášania zaistíte proti otvoreniu dvoma robustnými kovovými prackami, a pokiaľ sa chystáte do boxu uložiť cennejšie náradie, môžete ho ešte uzamknúť visiacim zámkom. Detailná špecifikáciaVyberateľná priehradka Kvalitné plastové vyhotovenieFERRIDA Tool Box má kovové prackyRukoväť na ľahké prenášanieMožnosť uzamknutia pomocou visiaceho zámku (nie je súčasťou)Rozmery: 40,8 × 22,1 × 18,7 cm

Kvalitný a obľúbený produkt obstaráte jednoducho tu na našich stránkach zaradený v kategórii organizéry a kufre. Pripravili sme pre vás nové produkty z tejto známej sekcie jednoducho online. Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od značky Ferrida. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbený výrobca Ferrida vám ponúka veľmi kvalitné produkty. za parádne ceny. Veď to vidíte sami.

Tento akčný produkt FERRIDA Tool Box 40,8 od známeho výrobcu Ferrida jednoducho nájdete práve dnes za výpredajovú cenu! Akčné ceny už od 9,78 EUR.