FIELDMANN FDBP 200901-E

Vibračná brúska FIELDMANN FDBP 200901-E:Hľadáte ideálny nástroj na brúsenie dreva? Je jedno, či ste domáci majster, či profesionál, vibračná... viac informácií »
FIELDMANN FDBP 200901-E
Značka: Fieldmann
81,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vibračná brúska FIELDMANN FDBP 200901-E:Hľadáte ideálny nástroj na brúsenie dreva? Je jedno, či ste domáci majster, či profesionál, vibračná...

Vibračná brúska FIELDMANN FDBP 200901-E:Hľadáte ideálny nástroj na brúsenie dreva? Je jedno, či ste domáci majster, či profesionál, vibračná brúska Fieldmann by mala mať svoje miesto vo vašej dielni. Určite oceníte príkon so silou 900 W, vďaka ktorému je prístroj veľmi účinný Pokiaľ máte citlivé dýchacie cesty, budete nadšení z prachového filtra, ten zamedzuje šíreniu prachu po miestnosti.. Aby dosiahla maximálny výkon, je napájaná zo siete, nie je nič jednoduchšie, než zapojiť vidlicu do zásuvky a brúsenie môže začať. Taktiež je nutné zohľadniť jej hmotnosť – aj tá totiž rozhoduje o dokonalom výsledku. Vibračná brúska FIELDMANN FDBP 200901-E dosahuje hmotnosť 3 g, ide tak o ľahší typ, vďaka tomu sa ľahko prenáša a tiež sa s ňou lepšie pracuje na horšie prístupných miestach. S vibračnou brúskou bude práca s drevom hračka. Významné funkcie vibračnej brúsky FIELDMANN FDBP 200901-E Pohodlne s ňou odstránite starý náter či poškodenú vrstvu dreva Praktické profi zariadenie s príkonom 900 W Vnútri balenia je okrem brúsky aj protiprachový vak Napájanie je riešené zo siete, tak ju postačí zapojiť do zásuvky Odľahčená konštrukcia, vďaka ktorej sa vám bude skvele pracovať


Akčný a v zľave produkt máte možnosť nájsť bezprostredne tu a teraz na našom webe umiestnený v kategórii brúsky! Teraz si môžete vybrať podobné výrobky z tejto populárnej rubriky za outletovú cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite tiež na ďalšie kvalitné kúsky od dodávateľa Fieldmann. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Veľa predávaný výrobok FIELDMANN FDBP 200901-E od kvalitnej značky Fieldmann dostanete momentálne až neuveriteľne lacno. Stojí práve teraz u nás 81,90 EUR.