Fieldmann FDV 211050-E

Príklepová vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E:Vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E je spoľahlivým pomocníkom na kadejakú prácu, ktorý si poradí s bežnými... viac informácií »
Fieldmann FDV 211050-E
Značka: Fieldmann
80,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Príklepová vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E:Vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E je spoľahlivým pomocníkom na kadejakú prácu, ktorý si poradí s bežnými...

Príklepová vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E:Vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E je spoľahlivým pomocníkom na kadejakú prácu, ktorý si poradí s bežnými prácami, ako je vŕtanie do dreva, kovu či vŕtanie do muriva alebo betónu. Príklepová vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E je šikovným pomocníkom do každej rodiny, ktorý sa hodí na vŕtanie takmer do všetkých materiálov – patria medzi ne napr. plasty, drevo, železo, kovy či betón. Dôležitou súčiastkou tejto vŕtačky je elektromotor, ktorý sa len tak nejakej práce nezľakne. Vzhľadom na dostatočný príkon 1050 W, ktorý je schopný vyšplhať sa v otáčaní vrtákov či bitu až na 1050 ot./min, využijete vŕtačku, nech už majstrujete čokoľvek. Jej prevádku má na starosti Uhlíkový motor. Skvelou vychytávkou je skľučovadlo na upnutie vrtáka v priemere až 13 mm. Významné parametre príklepovej vŕtačky Fieldmann FDV 211050-E Ideálny asistent pri práci doma aj v dielni Príklepová vŕtačka Fieldmann vám uľahčí a urýchli prácu Spoľahlivý elektromotor s príkonom 1050 W Príklepový mechanizmus na ľahké vŕtanie do tvrdších materiálov Svojimi vlastnosťami sa hodí na sadrokartón, do panelu, do betónu, na drevo, do steny a do železa Upínací systém SDS-plus Maximálny rozsah skľučovadla sa vyšplhal na 13 mm Príklepová vŕtačka Fieldmann FDV 211050-E ideálne sadne do ruky Príklepová funkcia zásadne uľahčuje vŕtanie do tvrdších materiálov, a to hlavne do betónu či muriva. Nezabudlo sa ani na vaše pohodlie či bezpečnosť – príjemný a pevný úchop umožňuje predovšetkým ergonomické držadlo, pre pravákov a ľavákov je k dispozícii prídavná rukoväť. K dispozícii je okrem iného aj prepínač pravého/ľavého chodu a možnosť hĺbkového dorazu. Na bezstarostné prenášanie vášho náradia poslúži prepravný kufor.


Veľa predávaný tovar Fieldmann FDV 211050-E je k dispozícii v pohode tu u nás umiestnený v sekcii elektrické. Pripravili sme pre vás ostatné kusy z tejto známej rubriky v zľave. U zákazníkov obľúbená značka Fieldmann môže ponúknuť vynikajúce produkty.! A to ešte nie je všetko. U nás ponúkame viac, mrknite tiež na viac osvedčeného tovaru značky Fieldmann. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný produkt Fieldmann FDV 211050-E od známej spoločnosti Fieldmann máte možnosť kúpiť si momentálne na webe extra so zľavou. Stojí teraz u nás 80,90 EUR.