FIELDMANN FDV 9009 14,4 V akumulátor

Akumulátor FIELDMANN FDV 9009 14,4 V akumulátor:Li-ion batéria Fieldmann FDV 9009 je určená pre model Fieldmann FDV 1002-A. Ponúka vysoký výkon bez... viac informácií »
FIELDMANN FDV 9009 14
Značka: Fieldmann
29,48 EUR
Overiť dostupnosť »
Akumulátor FIELDMANN FDV 9009 14,4 V akumulátor:Li-ion batéria Fieldmann FDV 9009 je určená pre model Fieldmann FDV 1002-A. Ponúka vysoký výkon bez...

Akumulátor FIELDMANN FDV 9009 14,4 V akumulátor:Li-ion batéria Fieldmann FDV 9009 je určená pre model Fieldmann FDV 1002-A. Ponúka vysoký výkon bez samovoľného vybíjania.Pri práci s akumulátorovou vŕtačkou Fieldmann FDV 1002-A určite uvítate ďalšiu náhradnú batériu, ktorá vám predĺži pracovný čas. Li-ion batéria Fieldmann FDV 9009 s napätím 14,4 V a kapacitou 1,3 Ah je práve pre ňu určená. Aj keď sa batéria nepoužíva, nedochádza k jej samovoľnému vybíjaniu. Pomocou rýchlo nabíjačky pre tento model môžete akumulátor nabiť do plnej kapacity približne za 3 až 5 hodín. Hlavné výhody akumulátora FieldmannNáhradná batéria pre akumulátorovú vŕtačku FDV 1002-AŽiadne samovoľné vybíjanieKompletné nabitie za približne 3 až 5 hodínČeský výrobokČeská značka FieldmannProdukty vyrábané srdcom, to je motto českého výrobcu Fieldmann. S touto značkou sa môžete stretnúť v sortimente náradia pre domácnosť aj záhradu. Medzi charakteristicé znaky zančky patria svieži a inovatívny dizajn a farebné kombinácie. Konštrukcia strojov spĺňa požiadavky náročných spotrebiteľov.To všetko vám uľahčí prácu a ušetrí čas. Samozrejmosťou je ľahké používanie, využívanie najnovších trendov a poskytnutie maximálneho komfortu pri práci doma v dielni alebo na záhrade.Fieldmann – značka náradia pre domácnosť a záhradu na českom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni. Viac informácií nájdete na: http://www.kamody.cz/fieldmann-fdv-9010-akumul-k-fdv-1004-a-50001834-173938#sthash. rdrhpLTR. dpufFieldmann – značka náradia pre domácnosť a záhradu na českom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradiu hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť sa o záhradu starať.Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni. Viac informácií nájdete na: http://www.kamody.cz/fieldmann-fdv-9010-akumul-k-fdv-1004-a-50001834-173938#sthash. rdrhpLTR. dpuf

Nový produkt môžete získať bez problémov tu na webe v kategórii príslušenstvo! Máme pre vás iné kusy z našej rubriky v zľave. To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac. Máme v ponuke však viac vybraných výrobkov značky Fieldmann. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Značka Fieldmann svojim zákazníkom ponúka veľmi kvalitný sortiment.. Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento unikátny kus FIELDMANN FDV 9009 14,4 od spoločnosti s popredným postavením na trhu Fieldmann jednoducho môžete zaobstarať v našej internetovej ponuke v zľave! Akčná cena už od 29,48 EUR.