fischer FID 50 príchytka do polystyrénu

Súprava spojovacieho materiálu fischer FID 50 príchytka do polystyrénu: Sadu spojovacieho materiálu Fischer FID 50 využijete pri upevnení ľahkých... viac informácií »
fischer FID 50 príchytka
Súprava spojovacieho materiálu fischer FID 50 príchytka do polystyrénu: Sadu spojovacieho materiálu Fischer FID 50 využijete pri upevnení ľahkých...

Súprava spojovacieho materiálu fischer FID 50 príchytka do polystyrénu: Sadu spojovacieho materiálu Fischer FID 50 využijete pri upevnení ľahkých predmetov na omietnuté a neomietnuté izolačné dosky z polystyrénu a polyuretánu. Vhodné pre skrutky s priemerom 4,5 – 5 mm s možnosťou osadenia ručne alebo aku skrutkovača. Kľúčové vlastnosti sady spojovacieho materiálu Fischer FID 50Sada hmoždiniek Fischer FID 50 na upevnenie ľahkých predmetov na dosky z polystyrénuVhodné na kotvenie dielov bez tepelných mostovJednoduchá montáž s vrutmi s priemerom 4,5 – 5 mmDĺžka hmoždinky:50 mm

Tento lacný produkt fischer FID 50 príchytka môžete dostať v pohode na našom webe zaradený v kategórii stavba! Zaobstarajte si ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie za najnižšiu cenu.

Lacný produkt fischer FID 50 príchytka do značky Fischer hmoždinky pohodlne zaobstaráte u nás teraz trvalo výhodne! Teraz v akcii 2,80 EUR.