Fiskars Hrable na lístie Solid L 135016

Hrable Fiskars Hrable na lístie Solid L 135016:Kvalitné hrable vyrobené pre prácu na stredne ťažkom trávnatom povrchu. Hrable nájdu svoje využitie na... viac informácií »
Fiskars Hrable na lístie
Značka: Fiskars
17,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hrable Fiskars Hrable na lístie Solid L 135016:Kvalitné hrable vyrobené pre prácu na stredne ťažkom trávnatom povrchu. Hrable nájdu svoje využitie na...

Hrable Fiskars Hrable na lístie Solid L 135016:Kvalitné hrable vyrobené pre prácu na stredne ťažkom trávnatom povrchu. Hrable nájdu svoje využitie na menších pracovných plochách alebo v ťažko prístupných miestach okolo koreňov stromov a pod kríkmi. Hrabacia časť je vyrobená z veľmi pevného a pružného PBT materiálu. Nájdete tu 25 robustných prstov, ktoré len tak niečo nezlomí alebo nepoškodí. Prsty boli navrhnuté tak, aby medzi nimi nezostávala tráva alebo vetvičky. Vďaka tomu nebudete zdržiavaní od vášho pracovného výkonu neustálym odpratávaním lístia z náradia. Násada s dĺžkou 171 cm je z hliníka. Pracovný nástroj váži iba 580 gramov. Vďaka tomu ho budú schopné ľahko používať aj ženy.Kľúčové vlastnostiHrable pre prácu na menších plocháchIdeálny pre prácu pod kríkmi alebo okolo koreňov stromovKvalitné hrabacie prstyDlhá násada zaistí veľký rozsahNízka váha zaistí ľahkú manipuláciu

Tento akčný kus Fiskars Hrable na lístie Solid L 135016 máte možnosť nájsť bez problémov tu a teraz na našom webe v kategórii záhradné náradie! Teraz kúpite ešte ostatné kusy z našej sekcie za internetové ceny. Tento výrobca Fiskars predáva špičkový sortiment. za prekvapivo výhodné ceny. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký! Pozrite sa tiež na ďalší skvelý tovar značky Fiskars. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný tovar Fiskars Hrable na lístie Solid L od spoľahlivej značky Fiskars zoženiete v našej online ponuke za najnižšiu cenu! V akcii za cenu 17,90 EUR.