Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004

Mačeta Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004:Fiskars WOODXPERT XA3 je bezpečná a napriek tomu účinná mačeta, vďaka ktorej si ľahko poradíte s vetvami... viac informácií »
Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004
Značka: Fiskars
60,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Mačeta Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004:Fiskars WOODXPERT XA3 je bezpečná a napriek tomu účinná mačeta, vďaka ktorej si ľahko poradíte s vetvami...

Mačeta Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004:Fiskars WOODXPERT XA3 je bezpečná a napriek tomu účinná mačeta, vďaka ktorej si ľahko poradíte s vetvami na kmeni stromčekov.Fiskars WOODXPERT XA3 je bezpečná, a napriek tomu účinná mačeta, vďaka ktorej si ľahko poradíte s vetvami na kmeni stromčekov. Ľahká rukoväť s príjemným povrchom zaisťuje pevné a pohodlné uchopenie a zaručuje tak bezpečnosť pri práci. Jej kratšia násada vám umožňuje pohodlné sekanie jednou rukou. Sekanie s mačetou je navyše veľmi jednoduché a účinné vďaka jedinečne tvarovanému ostriu. Mačeta je ideálna na odstránenie menších konárov, stromov či polien, na lúpanie kôry z guľatiny a odsekávanie konárov z kmeňa.

Tento kvalitný a žiadaný produkt Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004 máte možnosť zaobstarať už dnes tu na stránkach v obľúbenej kategórii sekery! Pozrite sa na ešte ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za mimoriadne nízku cenu! Náš sortiment je široký, U nás v ponuke totiž nájdete ďalší tovar od dodávateľa Fiskars. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Vedúci dodávateľ Fiskars vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitné produkty za skutočne nízku cenu!

Neodolateľný výrobok Fiskars Mačeta WOODXPERT XA3/126004 od populárneho výrobcu Fiskars možno získať práve dnes za neuveriteľne výhodnú cenu. Aktuálne stojí u nás 60,90 EUR.