Fiskars Nožnice na trávu Servo 113680

Nožnice na trávu Fiskars Nožnice na trávu Servo 113680:Kvalitné nožnice na trávu značky Fiskars disponujú geniálnym Servo-System mechanizmom, ktorý... viac informácií »
Fiskars Nožnice na trávu Servo
Značka: Fiskars
37,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nožnice na trávu Fiskars Nožnice na trávu Servo 113680:Kvalitné nožnice na trávu značky Fiskars disponujú geniálnym Servo-System mechanizmom, ktorý...

Nožnice na trávu Fiskars Nožnice na trávu Servo 113680:Kvalitné nožnice na trávu značky Fiskars disponujú geniálnym Servo-System mechanizmom, ktorý zabezpečuje „nevyžmýkanie“ systému a nepretržitú účinnú prácu. Dizajn nožníc je navrhnutý tak, aby boli čo najľahšie a najpohodlnejšie.Špecifikácia:Nožnice sú vybavené zámkom, ktorý sa ovláda palcom pravej ruky.Strihacia hlava je nastaviteľná v rozsahu 360° a umožňuje strihanie aj svahov s nepríjemným sklonom.Čepele sú vyrobené zo švédskej chrómovej ocele a držadlá z polyamidu vystuženého sklenými vláknami.

Veľa podarený kus Fiskars Nožnice na trávu Servo od značky s tradíciou a dobrou povesťou Fiskars pohodlne dostanete teraz za najnižšiu cenu. Ponuky už od 37,90 EUR.