Fiskars Ostrič nožov a sekier Solid

Ostrič Fiskars Ostrič nožov a sekier Solid: Pre bezpečnú a ľahkú prácu je nutné udržiavať svoje náradie v top stave. Ostrič nožov a sekier... viac informácií »
Fiskars Ostrič nožov a sekier
Značka: Fiskars
10,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Ostrič Fiskars Ostrič nožov a sekier Solid: Pre bezpečnú a ľahkú prácu je nutné udržiavať svoje náradie v top stave. Ostrič nožov a sekier...

Ostrič Fiskars Ostrič nožov a sekier Solid: Pre bezpečnú a ľahkú prácu je nutné udržiavať svoje náradie v top stave. Ostrič nožov a sekier Fiskars Solid je ideálny pomocník na tieto úkony. Samotný ostrič je vybavený keramickými ostriacimi kotúčikmi, ktoré zaručia ideálnu mieru ostrosti. Vodiaca drážka zaistí optimálny ostriaci uhol. Ostrič Fiskars Solid je ideálny pre všetky typy sekier a nožov. Kľúčové vlastnosti brúsky Fiskars SolidPraktický pomocník na ostrenie sekier a nožovVodiaca drážka a keramické ostriace kotúčikyVhodný pre pravákov aj ľavákovDĺžka:155 mmHmotnosť:65 gFarba:Čierna


Vysoko kvalitný produkt Fiskars Ostrič nožov a sekier Solid možno získať pohodlne na našom webe umiestnený v rubrike záhradné náradie! Teraz si môžete zaobstarať obľúbené produkty z tejto rubriky na pár kliknutí. Populárna značka medzi zákazníkmi Fiskars ponúka svojim zákazníkom top sortiment. za priaznivé ceny! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Akčný tovar Fiskars Ostrič nožov a od populárneho výrobcu Fiskars máte možnosť dostať na našich stránkach lacno. Lacno za 10,90 EUR.