Fiskars Rámová píla

Píla na čerstvé a vlhké drevo, ako sú kmene a silné konáre Vhodná pre pravákov a ľavákov Pohodlné a bezpečné držanie pri rezaní vďaka... viac informácií »
Fiskars Rámová píla
Značka: Fiskars
16,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Píla na čerstvé a vlhké drevo, ako sú kmene a silné konáre Vhodná pre pravákov a ľavákov Pohodlné a bezpečné držanie pri rezaní vďaka...

Píla na čerstvé a vlhké drevo, ako sú kmene a silné konáre Vhodná pre pravákov a ľavákov Pohodlné a bezpečné držanie pri rezaní vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti s ochranou prstov Čistý rez vďaka špeciálnemu ozubeniu, pílenie v smere ťahu, ochrana pílového listu umožňuje bezpečné skladovanie Dlhá životnosť vďaka kvalitnému oceľovému pílovému listu a plastovej rukoväti, ľahká výmena pílového listu Rozmery cca 70 x 21,5 x 1,9 cm Hmotnosť cca 700 g . Píla na čerstvé a vlhké drevo, ako sú kmene a silné konáre Akčný a v zľave produkt Fiskars Rámová píla môžete zaobstarať ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej kateogrii ďalšie píly a príslušenstvo! Pripravili sme podobné produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze. To nie je všetko, náš sortiment je široký. Mrknite na viac kvalitného tovaru od výrobcu Fiskars. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Táto výnimočná značka Fiskars má vynikajúci tovar .

Lacný produkt Fiskars Rámová píla od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Fiskars jednoducho môžete zaobstarať na našich stránkach v akcii! Vo skvelej akcii za 16,99 EUR.