Fiskars SnowXpert 143072

Lopata Fiskars SnowXpert 143072:Buďte pripravení. Nenechajte sa prekvapiť prívalmi snehu. Tam, kde nepomôžu ani snehové reťaze, bude možné situáciu... viac informácií »
Fiskars SnowXpert 143072
Značka: Fiskars
28,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Lopata Fiskars SnowXpert 143072:Buďte pripravení. Nenechajte sa prekvapiť prívalmi snehu. Tam, kde nepomôžu ani snehové reťaze, bude možné situáciu...

Lopata Fiskars SnowXpert 143072:Buďte pripravení. Nenechajte sa prekvapiť prívalmi snehu. Tam, kde nepomôžu ani snehové reťaze, bude možné situáciu riešiť touto kvalitnou lopatou na sneh. Zaobstaraním výrobku od obľúbenej značky všetkých domácich majstrov – Fiskars, budete mať vždy pred ostatnými účastníkmi premávky náskok.Kľúčové vlastnostiĽahká a robustná z materiálu FiberCompOdliatok z jedného kusaČepeľ z antikorovej oceleErgonomicky tvarovaná násadaOdolná T-rukoväťMalé rozmery na ľahké skladovanie v auteUžitočný pomocník v zimnom obdobíVďaka malým rozmerom lopatu jednoducho umiestnite do kufra vášho automobilu bez toho, aby vám akokoľvek prekážala. Je dosť robustná a je vyhotovená z jedného kusu, a to z odolného materiálu FiberComp, aby odolala aj odpratávaniu väčšieho množstva snehu. Rozhodne sa tak nemusíte báť, že by sa vám rozpadla pod rukami. Odolná T-rukoväť zase zaručí, že vám lopata sadne do ruky, ako uliata, až s ňou bude radosť pracovať. Odolná je aj čepeľ lopaty, na ktorú bola použitá kvalitná antikorová oceľ. Odstrániť utlačený alebo primrznutý sneh tak nebude pre tohto užitočného pomocníka väčším problémom. To, čo používateľ naozaj ocení, je celková nízka hmotnosť lopaty.


Tento akčný produkt Fiskars SnowXpert 143072 získate priamo tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike rýle a lopaty. Zaobstarajte si obľúbené výrobky vo spomínanej sekcii za najnižšiu cenu. Dodávateľ Fiskars má k dispozícii vynikajúce produkty. za neuveriteľne výhodné ceny! Ale to nie je koniec našej ponuky, u nás ponúkame viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Fiskars. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt Fiskars SnowXpert 143072 od nášho popredného výrobcu Fiskars získate zde teraz za outletovú cenu. Lacno za cenu 28,90 EUR.