FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4

Spojka na hadicu FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4":Páči sa vám, keď je o vašu záhradu dobre postarané a venujete sa aj preto jej pravidelnému... viac informácií »
FISKARS Spojka ku kohútiku
Značka: Fiskars
100,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Spojka na hadicu FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4":Páči sa vám, keď je o vašu záhradu dobre postarané a venujete sa aj preto jej pravidelnému...

Spojka na hadicu FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4″:Páči sa vám, keď je o vašu záhradu dobre postarané a venujete sa aj preto jej pravidelnému polievaniu? V tom prípade by ste si mali zaobstarať spojku na hadicu FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4, ktorá sa pripevňuje na kohútik. Ľahko tak budete môcť pripojiť hadicu k zdroju vody, vďaka čomu sa pre vás stane starostlivosť o záhradu hračkou. Pri výbere by ste tiež mali zvážiť, z akého materiálu by mala spojka na hadicu byť. Pri výrobe tohto modelu bol zvolený plast. Spojka na hadicu Fiskars ponúka priemer 3/4. Do úvahy berte aj skutočnosť, že má vnútorný závit. Základné parametre spojky na hadicu FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4 Spojka na hadicu sa stala súčasťou výbavy každého poriadneho záhradkára Tento typ sa pripája na kohútik Materiálom spojky na hadicu FISKARS Spojka ku kohútiku G3/4 je plast U tohto typu počítajte s priemerom 3/4 Spojka na hadicu Fiskars má vnútorný závit

Vynikajúci tovar FISKARS Spojka ku kohútiku možno nakúpiť jednoducho tu na našich stránkach v kategórii hadice. Teraz nájdete ostatné produkty z tejto populárnej sekcie z pohodlia domova. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od značky Fiskars. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. V očiach zákazníkov populárny výrobca Fiskars vás obohatí o vysoko kvalitné výrobky.. Presvedčte sa sami!

Tento vynikajúci produkt FISKARS Spojka ku kohútiku od známeho výrobcu Fiskars máte možnosť zaobstarať tady až neuveriteľne lacno! Teraz získate od 100,90 EUR.