FISKARS Súprava Merlot, čierna

Sada náradia FISKARS Súprava Merlot, čierna:Súprava náradia Fiskars Merlot v čiernom vyhotovení určite poteší každého záhradkára či... celý popis>
FISKARS Súprava Merlot
Značka: Fiskars
29,90 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Sada náradia FISKARS Súprava Merlot, čierna:Súprava náradia Fiskars Merlot v čiernom vyhotovení určite poteší každého záhradkára či kutila. Ergonomicky navrhnutá lopatka a kultivátor vám uľahčí kyprenie, plienenie, sadenie či presádzanie rastlín. Záhradné náradie Fiskars má zaoblené hrany, takže nepoškodzuje pôdu ani korienky, čepele možno v prípade potreby naostriť. Tretím dielom súpravy náradia Fiskars súdvojčepeľové záhradné nožnice vo farbe merlot, ktoré sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Nožnice majú čepele z karbónovej ocele a hodia sa na strihanie čerstvých konárov až do priemeru 22 mm. Jednoduchú a rýchlu prácu s nožnicami zaručuje ich nízka hmotnosť a pohodlne tvarované masívne držadlá.Kľúčové vlastnosti súpravy náradia Fiskars SolidOdolné a ergonomické záhradné náradie FiskarsNáradie je trvanlivé a ľahko sa čistíNáradie Fiskars je vyrobené zo 100 % recyklovateľného pevného polyamiduSúprava náradia Fiskars Solid obsahuje kvalitné dvojčepeľové záhradné nožnice v merlot vyhotoveníZáhradná lopatka a kultivátor v súprave majú praktický otvor na zavesenieZáhradné nožnice sú vhodné pre pravákov aj ľavákovSúprav Fiskars Solid je v darčekovom baleníOdolné a pevné náradie FiskarsVšetky nástroje zo súpravy Fiskars sú vyrobené zo 100 % recyklovateľného polyamidu, ktorý je pre väčšiu pevnosť a odolnosť vystužený ešte sklenenými vláknami. Vďaka tomuto výrobnému postupu je náradie nielen pevné, ale aj veľmi ľahké a príjemné na dotyk. Ďalšou výhodou je aj vysoká odolnosť náradia proti teplotám v rozmedzí -40 až +150 °C a veľmi jednoduché čistenie. Čepele záhradných nožníc sú vyrobené zodolnej karbónovej ocele.

Veľmi žiadaný kus máte možnosť nájsť v pohode tu na našich stránkach zaradený v kategórii presadzovacie lopatky! Mrknite na ešte podobné kúsky v spomínanej rubrike za outletovú cenu. Obľúbená značka Fiskars pre svojich zákazníkov predáva špičkový sortiment. za extra cenu! A to je ešte len začiatok! Treba hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Pozrite sa tiež na viac vybraných výrobkov značky Fiskars. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.