Fiskars Vidly QuikFit malé

Vidly Fiskars Vidly QuikFit malé:Určite oceníte pomoc náradia od spoločnosti Fiskars pri zušľachťovaní vašej záhrady. Presúvanie menších... viac informácií »
Fiskars Vidly QuikFit malé
Značka: Fiskars
20,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vidly Fiskars Vidly QuikFit malé:Určite oceníte pomoc náradia od spoločnosti Fiskars pri zušľachťovaní vašej záhrady. Presúvanie menších...

Vidly Fiskars Vidly QuikFit malé:Určite oceníte pomoc náradia od spoločnosti Fiskars pri zušľachťovaní vašej záhrady. Presúvanie menších nákladov, kyprenie pôdy či odstraňovanie buriny budú s týmito vidlami úplnou hračkou.Určite oceníte pomoc náradia od spoločnosti Fiskars pri zušľachťovaní vašej záhrady. Presúvanie menších nákladov, kyprenie pôdy či odstraňovanie buriny budú s týmito vidlami úplnou hračkou. Produkt s rozmermi 27,3 × 7,7 cm a s hmotnosťou 215 gramov je vyhotoveý z kvalitnej bórovej ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka nízkej hmotnosti si tento produkt určite obľúbia aj ženy.Kľúčové vlastnostiProdukt vám uľahčí prácu na záhradeJednoduché prepojenie s produktmi QuikFitVyhotovené z bórovej oceleRozmery: 27,3 × 7,7 cmHmotnosť: 215 gramovV prípade potreby môžete vidly prepojiť s nadstavcom výrobkového radu QuikFit a upevniť ho pomocou rovnomenného zámku. Práca s nadstavcom bude jednoduchšia, komfortnejšia a vy ušetríte energiu aj na ďalšie činnosti.


Žiadaný tovar Fiskars Vidly QuikFit malé máte možnosť zohnať ľahko tu na webe v sekcii vidly. Teraz môžete získať ostatné produkty v spomínanej kategórii z pohodlia domova.

Tento žiadaný produkt Fiskars Vidly QuikFit malé od spoločnosti s výborným menom Fiskars jednoducho získate momentálne na webe za úžasnú cenu. V akcii za cenu 20,90 EUR.