Fiskars Xact™ hrable na hlinu M

Hrable Fiskars Xact™ hrable na hlinu M: Hrable na hlinu Xact veľkosti M značky Fiskars boli navrhnuté najmä na prípravu záhonov, zarovnávanie pôdy... viac informácií »
Fiskars Xact™ hrable na
Značka: Fiskars
30,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hrable Fiskars Xact™ hrable na hlinu M: Hrable na hlinu Xact veľkosti M značky Fiskars boli navrhnuté najmä na prípravu záhonov, zarovnávanie pôdy...

Hrable Fiskars Xact™ hrable na hlinu M: Hrable na hlinu Xact veľkosti M značky Fiskars boli navrhnuté najmä na prípravu záhonov, zarovnávanie pôdy alebo na rozmiestnenie mulčovacej kôry. Záber hrablí je 37 cm. Majú 13 prstov z nehrdzavejúcej ocele a odolnú, ale zároveň ľahkú násadu z tvrdeného hliníka. Vďaka tomu bude práca ľahšia a bez zbytočnej námahy. Násada má navyše v miestach úchopu komfortný povrch zo Softgrip materiálu, ktorý zamedzuje kĺzaniu nástroja z ruky a zabezpečuje, aby hliník v chladnejšom počasí nechladil. Hrable Xact sú opatrené praktickým otvorom na zavesenie. Kľúčové vlastnosti Fiskars hrablí na hlinu Xact, veľ. MPre komfortnú prípravu záhonov či rozprestrenie mulčovacej kôryHrable na hlinu Fiskars Xact so záberom 37 cmS 13 prstami z nehrdzavejúcej ocele a násadou z tvrdeného hliníkaNásada so Softgrip materiálom v mieste úchopuS otvorom pre ľahké skladovanie Materiál:Tvrdený hliníkNehrdzavejúca oceľDĺžka:165 cmHmotnosť:1 040 g

Tento výnimočný kus Fiskars Xact™ hrable na hlinu M možno zohnať teraz tu u nás zaradený v kategórii hrable! Zaobstarajte si nové výrobky z tejto známej rubriky za internetové ceny.

Tento žiadaný produkt Fiskars Xact™ hrable na od skvelého výrobcu Fiskars môžete si kúpiť tu a teraz v bezva akcii! Iba teraz za 30,90 EUR.