Gardena Mds – radový kvapkač 4 l

Spojka na hadicu Gardena Mds – radový kvapkač 4 l:Potrebujete na záhradu kvalitný radový kvapkač s kompatibilitou na Micro-Drip systém? Radový... viac informácií »
Gardena Mds – radový kvapkač 4
Značka: Gardena
9,29 EUR
Overiť dostupnosť »
Spojka na hadicu Gardena Mds – radový kvapkač 4 l:Potrebujete na záhradu kvalitný radový kvapkač s kompatibilitou na Micro-Drip systém? Radový...

Spojka na hadicu Gardena Mds – radový kvapkač 4 l:Potrebujete na záhradu kvalitný radový kvapkač s kompatibilitou na Micro-Drip systém? Radový kvapkač Gardena MDS 8344-29 určený na potrubie s priemerom 3/16 je vhodnou voľbou. Môže sa pochváliť jednoduchým pripojením k prívodnému potrubiu a dobre poslúži napríklad na lokálne zavlažovanie dlhých riadkov rastlín. Určený je predovšetkým pre jednotlivé rastliny s podobnou potrebou vody. Prietok kvapkača je cca 4 litre za hodinu a toto výhodné balenie obsahuje 10 ks vrátane 1 ks krytu a 1 ks ihly, ktorá je určená na čistenie kvapkačov.Kľúčové vlastnosti radového kvapkača Gardena MDS 8344-29Radový kvapkač sa používa na zavlažovanie rastlín s podobnou potrebou množstva vodyGardena 8344-29 v modernom tmavom vyhotoveníKompatibilita so zavlažovacím systémom Micro-DripJednoduché pripojenie k prívodnému potrubiuVýhodná sada 10 ksVrátane ihly na ľahké čistenie kvapkačov a praktického krytuPrietok vody:4 l/hVhodné na potrubie s priemerom:4,6 mm (3/16)

Kvalitný a žiadaný produkt máte možnosť dostať bez ťažkostí tu na našom webe umiestnený v kategórii zavlažovanie. Získajte ešte ďalšie produkty z tejto populárnej sekcie v zľave! Známy výrobca Gardena má v ponuke špičkové výrobky za super ceny! Presvedčte sa sami!

Veľmi žiadaný kus Gardena Mds – radový kvapkač originál od značky Gardena je k dostaniu tu teraz práve za mimoriadne nízku cenu! Teraz si môžete kúpiť za 9,29 EUR.