Gardena Nožnice na konáre EasyCut 500 B

Nožnice na konáre Gardena Nožnice na konáre EasyCut 500 B: Bypassové dvojsečné nožnice na konáre Gardena EasyCut 500 B v modernom modrom vyhotovení s... viac informácií »
Gardena Nožnice na konáre
Značka: Gardena
26,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nožnice na konáre Gardena Nožnice na konáre EasyCut 500 B: Bypassové dvojsečné nožnice na konáre Gardena EasyCut 500 B v modernom modrom vyhotovení s...

Nožnice na konáre Gardena Nožnice na konáre EasyCut 500 B: Bypassové dvojsečné nožnice na konáre Gardena EasyCut 500 B v modernom modrom vyhotovení s rôznofarebnými detailmi sú určené predovšetkým na strihanie a zastrihávanie nielen čerstvých konárov. Nožnice Gardena majú maximálnu priemer strihaného materiálu 42 mm. Nože sú pevné, stabilné a špeciálne brúsené pre čistý a hladký strih. Nepriľnavá úprava potom napomáha k ľahkej údržbe a čisteniu. Plastové nárazníky sú na ochranu kĺbov a zaisťujú príjemnú prácu. Nožnice s celkovou dĺžkou 500 mm sú veľmi ľahké a výborne sa s nimi manipuluje. Kľúčové vlastnosti nožníc na konáre Gardena EasyCut 500 BBypassové dvojsečné nožnice určené na strihanie konárovGardena EasyCut 500 B v modernom modrom vyhotovení s rôznofarebnými detailmiVyhotovenie nožov zaisťujúce efektívny a čistý strihNože s nepriľnavou úpravou na jednoduchú údržbuPlastové nárazníky na ochranu kĺbov a pohodlnú manipuláciuMaximálny priemer strihaného materiálu 42 mmNízka hmotnosťCelková dĺžka 500 mm

Podarený produkt Gardena Nožnice na konáre EasyCut 500 B nájdete priamo tu na stránkach v kategórii na vetvy. Nájdite si ostatné výrobky v spomínanej kategórii za outletovú cenu! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od dodávateľa Gardena. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Dizajnový kus Gardena Nožnice na konáre EasyCut od značky s dlhou tradíciou Gardena zaobstaráte práve teraz v našej ponuke za úplne najnižšiu cenu! Teraz môžete mať za 26,90 EUR.