Gardena Nožnice na konáre EasyCut 680 B

Nožnice na konáre Gardena Nožnice na konáre EasyCut 680 B: Bypassové dvojsečné nožnice na konáre Gardena EasyCut 680 B v modernom modrom vyhotovení s... viac informácií »
Gardena Nožnice na konáre EasyCut
Značka: Gardena
31,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nožnice na konáre Gardena Nožnice na konáre EasyCut 680 B: Bypassové dvojsečné nožnice na konáre Gardena EasyCut 680 B v modernom modrom vyhotovení s...

Nožnice na konáre Gardena Nožnice na konáre EasyCut 680 B: Bypassové dvojsečné nožnice na konáre Gardena EasyCut 680 B v modernom modrom vyhotovení s rôznofarebnými detailmi sú určené predovšetkým na strihanie a zastrihávanie nielen čerstvých konárov. Nožnice Gardena majú maximálny priemer strihaného materiálu 42 mm.   Nože sú pevné, stabilné a špeciálne brúsené na čistý a hladký strih. Nepriľnavá úprava potom napomáha ľahkej údržbe a čisteniu. Plastové nárazníky sú pre ochranu kĺbov a zaisťujú príjemnú prácu. Nožnice s celkovou dĺžkou 680 mm sú veľmi ľahké a výborne sa s nimi manipuluje. Kľúčové vlastnosti nožníc na konáre Gardena EasyCut 680 BBypassové dvojsečné nožnice určené na strihanie konárovGardena EasyCut 680 B v modernom modrom vyhotovení s rôznofarebnými detailmiVyhotovenie nožov zaisťujúce efektívny a čistý strihNože s nepriľnavou úpravou pre jednoduchú údržbuPlastové nárazníky pre ochranu kĺbov a pohodlnú manipuláciuMaximálny priemer strihaného materiálu 42 mmNízka hmotnosťCelková dĺžka 680 mm


Zľavnený produkt môžete zohnať bez problémov na stránkach v obľúbenej rubrike na vetvy! Teraz si môžete zaobstarať akčné produkty v spomínanej rubrike za výborné peniaze. Vedúci výrobca Gardena môže ponúkať skvelý tovar.!

Kvalitný a žiadaný produkt Gardena Nožnice na konáre od skvelej značky Gardena získajte v súčasnosti so zľavou. Produkt je v súčasnosti v predaji za 31,90 EUR.