Gardena Sací filter so spätnou klapkou 3/4″ + 1″ mosadzný

Sací filter Gardena Sací filter so spätnou klapkou 3/4" + 1" mosadzný:Chráňte svoje čerpadlo a kúpte si k nemu kovový sací filter Gardena so spätnou... viac informácií »
Gardena Sací filter so spätnou klapkou 3/4" +
Značka: Gardena
24,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sací filter Gardena Sací filter so spätnou klapkou 3/4" + 1" mosadzný:Chráňte svoje čerpadlo a kúpte si k nemu kovový sací filter Gardena so spätnou...

Sací filter Gardena Sací filter so spätnou klapkou 3/4″ + 1″ mosadzný:Chráňte svoje čerpadlo a kúpte si k nemu kovový sací filter Gardena so spätnou klapkou 3/4+ 1. Je vyrobený z kvalitného kovu a plastu. Zadržiava nečistoty, ktoré by sa za normálnych okolností dostali do čerpadla a tiež nedochádza k jeho poškodeniu. Efektívnejšie čerpanie umožňuje spätná klapka, ktorá zároveň skracuje čas opätovného čerpania. Jeho montáž je veľmi jednoduchá. Stačí pripojiť filter k sacej hadici a upevniť ho hadicovou svorkou.Kľúčové vlastnosti kovového sacieho filtra GardenaKovový sací filter Gardena so spätnou klapkou 3/4 + 1Chráni čerpadlo pred poškodenímObzvlášť robustnéZadržiava nečistotyJednoduchá montážKvalitné spracovanieVhodný pre sacie hadice s priemerom 19 mm (3/4) alebo 25 mm (1)

Tento veľmi obľúbený tovar Gardena Sací filter so spätnou od výrobcu Gardena môžete zaobstarať tady v akcii. Iba teraz za 24,90 EUR.