Gardena Vyrývač korienkov

Vytrhávač buriny Gardena Vyrývač korienkov: Praktický doplnok pre pravých záhradkárov. Vyrývač korienkov GARDENA je ideálny prostriedok na... viac informácií »
Gardena Vyrývač korienkov
Značka: Gardena
9,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytrhávač buriny Gardena Vyrývač korienkov: Praktický doplnok pre pravých záhradkárov. Vyrývač korienkov GARDENA je ideálny prostriedok na...

Vytrhávač buriny Gardena Vyrývač korienkov: Praktický doplnok pre pravých záhradkárov. Vyrývač korienkov GARDENA je ideálny prostriedok na odstraňovanie buriny a jej korienkov z pôdy. Vyrývač korienkov sa pýši ergonomicky tvarovanou rukoväťou a je vyrobený z kvalitnej ocele s povlakom Duroplast. Tým je zaistená dlhá životnosť a vysoká odolnosť. Na tento výrobok poskytuje GARDENA záruku v trvaní 25 rokov. Kľúčové vlastnosti vyrývača korienkov GardenaVyrývač korienkov Gardena na odstraňovanie burinyVysoká mechanická odolnosťErgonomicky tvarovaná rukoväť s ochranou proti koróziiZáruka 25 rokov

Veľmi žiadaný kus Gardena Vyrývač korienkov môžete nájsť priamo tu na stránkach v rubrike záhradné náradie! Máme pre vás akčné produkty z našej kategórie za výhodnú cenu!

Vynikajúci produkt Gardena Vyrývač korienkov od dodávateľa s dlhou históriou Gardena jednoducho môžete zohnať tu lacno. Teraz v akcii 9,90 EUR.