GEKO Meradlo posuvné, 0 – 150 mm

Posuvné meradlo GEKO Meradlo posuvné, 0 – 150 mm:Cenovo dostupné, klasické oceľové posuvné meradlo pre dielenské aj domáce meranie s presnosťou... viac informácií »
GEKO Meradlo posuvné
Značka: GEKO
15,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Posuvné meradlo GEKO Meradlo posuvné, 0 – 150 mm:Cenovo dostupné, klasické oceľové posuvné meradlo pre dielenské aj domáce meranie s presnosťou...

Posuvné meradlo GEKO Meradlo posuvné, 0 – 150 mm:Cenovo dostupné, klasické oceľové posuvné meradlo pre dielenské aj domáce meranie s presnosťou 0,02 mm s meracou dĺžkou 150 mm. Posuvné meradlo GEKO je štandardne vybavené dvoma typmi čeľustí pre meranie vonkajších a vnútorných rozmerov a hĺbkomerom. Namerané hodnoty zaisťuje mechanický zámok, ktorý ovládate po stlačení palcom. Zúžené konce meracích čeľustí umožňujú merať aj horšie dostupné vonkajšie a vnútorné rozmery. Určené pre pracovníkov v priemysle, pri obrábaní kovov, dreva atď. Posuvné meradlo je balené v drevenej škatuľke.Kľúčové vlastnosti posuvného meradla GEKOMeranie vonkajších a vnútorných rozmerovHĺbkomerPosuvné meradlo s mechanickým zámkom pre fixáciu nameraných hodnôtKvalitné vyhotovenieRozsah merania:0 – 150 mmPresnosť merania:0,02 mmMateriál:Kalená oceľCelková dĺžka nástroja:232 mmDĺžka čeľustí pre vnútorné meranie:17 mmDĺžka čeľustí pre vonkajšie meranie:40 mmMerané rozmery:Vonkajšie, vnútornéHĺbkomer:ÁnoTyp zámku:Mechanický posuvník


Tento obľúbený tovar GEKO Meradlo posuvné, 0 – je na získanie teraz tu na webe v populárnej kateogrii stavba. Vyberte si ostatné výrobky z našej sekcie jednoducho online. U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke ďalší preverený tovar od výrobcu GEKO. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Obľúbený produkt GEKO Meradlo posuvné, 0 – od značky s dobrým menom GEKO dostanete aktuálne na webe naozaj lacno. Teraz len za 15,90 EUR.