GP LED svietidlo CK12 + 1× AAA batéria GP Ultra

Baterka GP LED svietidlo CK12 + 1× AAA batéria GP Ultra: Hľadáte praktické LED svietidlo? GP CK12 poskytuje svetelný tok 20 lm a dosvit až 12 metrov.... viac informácií »
GP LED svietidlo CK12 + 1× AAA batéria
Značka: GP
9,19 EUR
Overiť dostupnosť »
Baterka GP LED svietidlo CK12 + 1× AAA batéria GP Ultra: Hľadáte praktické LED svietidlo? GP CK12 poskytuje svetelný tok 20 lm a dosvit až 12 metrov....

Baterka GP LED svietidlo CK12 + 1× AAA batéria GP Ultra: Hľadáte praktické LED svietidlo? GP CK12 poskytuje svetelný tok 20 lm a dosvit až 12 metrov. Napájanie je zabezpečené cez jednu AAA batériu, tú nájdete už v balení. Svietidlo sa javí ako dobrá možnosť na vonkajšie aktivity vďaka jeho vodoodolnosti podľa štandardu IPX4 a veľmi malej hmotnosti. GP CK12 vydrží svietiť až 3 hodiny. Páčiť sa vám bude aj funkcia pulzne šírkovej modulácie (PWM), ktorá sa postará o uchovanie a predĺženie svetelného výkonu s klesajúcim napätím batérie. Kľúčové vlastnosti LED svietidla GP CK12Praktické LED svietidloSvetelný tok 20 lm a dosvit až 12 metrovJedna AAA batéria už v balení GP CK12Svietidlo vhodné na vonkajšie aktivityVeľmi ľahké vyhotovenie s vodoodolnosťou IPX4Maximálna výdrž GP CK12 sú 3 hPulzne šírková modulácia (PWM), uchovanie svetelného výkonu


Akčný tovar GP LED svietidlo CK12 + 1× získate bez problémov tu na stránkach umiestnený v sekcii baterky! Teraz si môžete vybrať úplne nové kúsky zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze. Obľúbený výrobca GP obohatí vás top sortiment.! Ponuka platí do vypredania zásob! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky od značky GP. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a obľúbený produkt GP LED svietidlo CK12 od top značky GP získate v aktuálnej ponuke za výhodné peniaze! Produkt nakúpite teraz u nás za 9,19 EUR.