GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D3 60 kapsúl

Vitamín GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D3 60 kapsúl:Zmena farebného štýlu šablóny pre športovú výživu GreenFood Nutrition Curcumin +... viac informácií »
GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín
Vitamín GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D3 60 kapsúl:Zmena farebného štýlu šablóny pre športovú výživu GreenFood Nutrition Curcumin +...

Vitamín GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D3 60 kapsúl:Zmena farebného štýlu šablóny pre športovú výživu GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D360 kapsúlVitamín GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D3 obsahuje v dennej dávke 300 mg kurkumínu, 125 mg vitamínu C, 5 mg extraktu z čierneho korenia a 25 mcg vitamínu D3. Jeho výroba je certifikovaná podľa normy ISO 22000:2018 a balenie pritom vystačí na 60 dní užívania. Vitamín GreenFood Nutrition je vhodný pre ženy aj mužov.Kľúčové vlastnosti vitamínu GreenFood Nutrition Curcumin + Vitamín D3Vitamín v kapsuláchBalenie vystačí na 60 dní užívaniaVhodný pre ženy aj mužovObsahuje kurkumín, extrakt z čierneho korenia, vitamín C aj D3Výroba certifikovaná podľa ISO 22000:2018Keďže nám súčasné legislatívne opatrenia EÚ neumožňujú podať vám detailnejší popis výhod tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr, odporúčame nahliadnuť do odbornej literatúry či na internetové stránky. Oba zdroje ponúkajú dostatok dostupných informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.ZloženieKurkumín, kyselina askorbová (vitamín C), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo: ryžová múka, protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý, vitamín D3, extrakt z čierneho korenia (90 % piperidínu).Výživové údajeEnergetická hodnota: – Kj/- KcalTuky: – g– z toho nasýtené mastné kyseliny: – gSacharidy: – g– z toho cukry: – gBielkoviny: – gSoľ: – gPríprava a dávkovanieUžívajte 1 kapsulu denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Veľa podarený produkt GreenFood Nutrition Curcumin + od tejto skvelej značky GreenFood Nutrition je možné zaobstarať zrovna za neuveriteľne nízku cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 9,10 EUR.