GSR 180-Li Professional 2× 2 Ah

Aku vŕtačka GSR 180-Li Professional 2× 2 Ah:Kvalita Bosch za dostupnú cenuCenovo dostupná aku vŕtačka Bosch GSR 180-LI Professional disponuje... viac informácií »
GSR 180-Li Professional 2×
Aku vŕtačka GSR 180-Li Professional 2× 2 Ah:Kvalita Bosch za dostupnú cenuCenovo dostupná aku vŕtačka Bosch GSR 180-LI Professional disponuje...

Aku vŕtačka GSR 180-Li Professional 2× 2 Ah:Kvalita Bosch za dostupnú cenuCenovo dostupná aku vŕtačka Bosch GSR 180-LI Professional disponuje dvojrýchlostnou prevodovkou a mimoriadne citlivým krútiacim momentom s 20 stupňami nastavenia pre maximálne pohodlné vŕtanie alebo skrutkovanie do rôznych druhov materiálov. Vďaka kompaktnej veľkosti je Bosch GSR 180-LI Professional ľahko ovládateľná a zvládne aj náročnejšie práce v horšie prístupných priestoroch.Kľúčové vlastnosti aku vŕtačky Bosch GSR 180-LI ProfessionalRobustná konštrukcia krytu2 rýchlosti (max. 500 a 1 900 ot./min)Krútiaci moment 54 NmRýchloupínacie skľučovadlo so systémom AutolockRozsah skľučovadla max. 13 mmVymeniteľné uhlíky v motoreElektronická ochrana článkov ECPIntegrované LED svietidloMäkký grip pre pohodlný úchop2× 18 V akumulátor (2 000 mAh) + rýchlonabíjačkaPraktický plastový prepravný kuforVariabilné nastavenie rýchlosti2 rýchlostiPravý a ľavý chodLED svetloBosch GSR 180-LI Professional zaistí maximálny pracovný komfortAku vŕtací skrutkovač Bosch GSR 180-LI Professional je vybavený rýchloupínacím jednoobjímkovým skľučovadlom, ktoré umožní ľahkú výmenu vrtákov a skrutkovačov. Pre komfortné používanie je k dispozícii možnosť prepínania ľavého a pravého chodu, plynulá regulácia otáčok v spínači a integrované LED svetlo. Pre ľahší servis a dlhšiu životnosť produktu je motor aku vŕtačky Bosch GSR 180-LI Professional vybavený vymeniteľnými uhlíkmi.Univerzálny 18 V akumulátorNapájanie aku vŕtačky Bosch GSR 180-LI Professional zaisťuje 18 V akumulátor s flexibilným systémom napájania Flexible Power System, ktorý môžete využiť vo všetkých modeloch profesionálneho náradia Bosch rovnakého napätia 18 V. Kompatibilné sú aj všetky nabíjačky Bosch Professional s podporou nabíjania 18 V akumulátorov. Súčasťou príslušenstva je náhradný akumulátor a rýchlonabíjačka.

Často hľadaný produkt GSR 180-Li Professional 2× 2 od dodávateľa so skvelou povesťou Bosch Professional môžete pohodlne získať dnes extra so zľavou! Výhodná ponuka za skvelú cenu 144,90 EUR.