Güde GGH 17 INOX

Teplomet Güde GGH 17 INOX: Mobilný plynové ohrievač Güde vám pomôže všade tam, kde je potreba rýchlo ohriať vzduch bez nutnosti zložitej... viac informácií »
Güde GGH 17 INOX
Značka: GÜDE
95,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Teplomet Güde GGH 17 INOX: Mobilný plynové ohrievač Güde vám pomôže všade tam, kde je potreba rýchlo ohriať vzduch bez nutnosti zložitej...

Teplomet Güde GGH 17 INOX: Mobilný plynové ohrievač Güde vám pomôže všade tam, kde je potreba rýchlo ohriať vzduch bez nutnosti zložitej inštalácie vykurovacieho zariadenia. Kompaktná plynová turbína na propán-bután je určená na rozmrazovanie, vysúšanie či temperovanie odvetraných priestor v nebytových objektoch, ako sú napríklad sklady, haly, garáže, dielne či poľnohospodárske objekty. Plášť turbíny a horák sú vyrobené z ušľachtilej ocele, ľahké prenášanie prístroja zabezpečuje praktická transportná rukoväť. Ohrievač Güde disponuje pohodlným piezoelektrickým zapaľovaním a dodáva sa vrátane 1,5 m dlhej plynovej hadice a redukčného ventilu. Kľúčové vlastnosti ohrievača Güde GGH 17 INOXVýkonná teplovzdušná turbína pre nebytové objektyKompaktné plynové vykurovacie teleso Güde na propán-butánPlášť turbíny a horák sú vyrobené z ušľachtilej oceleOhrievač Güde má piezoelektrické zapaľovanieTransportná rukoväť na jednoduché prenášanieStojný podstavec s ovládacími prvkamiPrípojka:230 V – 50 HzPrevádzkový tlak:0,5 barHmotnosť:7 kgVykurovací výkon:17 kWPrietok vzduchu:500 m3/hod


Zľavnený tovar možno kúpiť okrem iného na našom webe v známej rubrike vonkajšie ohrievače. Zaobstarajte si ešte podobné kusy z tejto obľúbenej sekcie za mimoriadne nízku cenu!

Neodolateľný výrobok Güde GGH 17 INOX od známej spoločnosti GÜDE môžete nájsť bezpečne online so zľavou. Teraz získate od 95,90 EUR.