GÜDE HWA 1100.1 VF

Záhradné čerpadlo GÜDE HWA 1100.1 VF: Domáci vodný automat GÜDE HWA 1100.1 VF môžete využiť jednak ako vodáreň na čerpanie čistej úžitkovej... viac informácií »
GÜDE HWA 1100.1 VF
Značka: GÜDE
133,34 EUR
Overiť dostupnosť »
Záhradné čerpadlo GÜDE HWA 1100.1 VF: Domáci vodný automat GÜDE HWA 1100.1 VF môžete využiť jednak ako vodáreň na čerpanie čistej úžitkovej...

Záhradné čerpadlo GÜDE HWA 1100.1 VF: Domáci vodný automat GÜDE HWA 1100.1 VF môžete využiť jednak ako vodáreň na čerpanie čistej úžitkovej vody za účelom zásobovania domácnosti alebo ako klasické záhradné samonasávacie čerpadlo na zavlažovanie záhrady, zalievanie záhonov, zásobovanie záhradných spŕch či postrekovačov. Čerpadlo má vstavaný vodný filter, slúžiaci na oddelenie a zadržanie piesku, kamienkov či iných (organických) nečistôt, obsiahnutých v čerpanej vode. Vodáreň GÜDE HWA 1100.1 VF je vybavená jednostupňovým hnacím ústrojenstvom, vďaka ktorému dosahuje rýchlosť transportu až 4 600 litrov vody za hodinu. Obsluhu čerpadla uľahčuje manometer, prehľadný LEDkový ukazovateľ a rukoväť na praktický prenos.  Kľúčové vlastnosti čerpadla/vodárne GÜDE HWA 1100.1 VFKombinácia čerpadla a domácej vodárne s viacúčelovým využitímVhodné na zavlažovanie záhrady a zalievanie záhonovVodáreň GÜDE možno využiť na zásobovanie domácnosti úžitkovou vodouVstavaný vodný filter zadržuje piesok, kamienky a pod. Integrovaný tlakový spínač s ochranou proti chodu nasuchoVýkonný 1 100 W motor s tepelnou ochranouGÜDE HWA 1100.1 VF má jednostupňové hnacie ústrojenstvoManometer a rukoväť na praktický prenos Praktický domáci a záhradný automatDomáci vodný automat GÜDE HWA 1100.1 VF je vynikajúcim pomocníkom, napríklad na chate, kde nie je zavedené vodovodné potrubie. Prístroj umožňuje čerpanie studničnej, pramenitej alebo dažďovej vody zo sudov, cisterien či zásobníkov. Môžete si tak zabezpečiť dodávku úžitkovej vody pre automatickú práčku, splachovanie toalety a pod. Ďalšou možnosťou je využitie čerpadla na zalievanie trávnika či záhonov pomocou nadzemných aj podzemných zavlažovacích strojov.  Celkové rozmery (d × š × v): 470 × 215 × 300 mmMax. teplota prečerpávanej vody: 35 °CHladina akustického výkonu LWA: 83 dB (A)Stupeň krytia: IPX4

Veľa žiadaný výrobok GÜDE HWA 1100.1 VF máte možnosť získať jednoducho tu na našich stránkach umiestnený v rubrike čerpadlá! Pripravili sme pre vás ešte iné produkty z tejto známej sekcie jednoducho online! Možno ale hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký! U nás v ponuke nájdete ďalšie preverené produkty od značky GÜDE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento obľúbený produkt GÜDE HWA 1100.1 VF od obľúbenej značky so zárukou kvality GÜDE máte možnosť kúpiť si u nás skutočne výhodne. Produkt je v súčasnosti v predaji za 133,34 EUR.