HABAU Garáž pre robotickú kosačku

Na ochranu robotickej kosačky a nabíjačky pred vlhkosťou a vetrom Vrátane 4 kovových uholníkov s kolíkmi na ochranu pred odfúknutím garáže počas... viac informácií »
HABAU Garáž pre robotickú
Značka: HABAU
99,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Na ochranu robotickej kosačky a nabíjačky pred vlhkosťou a vetrom Vrátane 4 kovových uholníkov s kolíkmi na ochranu pred odfúknutím garáže počas...

Na ochranu robotickej kosačky a nabíjačky pred vlhkosťou a vetrom Vrátane 4 kovových uholníkov s kolíkmi na ochranu pred odfúknutím garáže počas silného vetra Stabilná drevená konštrukcia S odklápateľným a nastaviteľným vekom Predglazovaná nasivo a nabielo – môže sa natrieť bezfarebnou glazúrou alebo inou farbou na ochranu pred poveternostnými vplyvmi Obsah balenia: garáž, montážny materiál, návod na montáž Materiál Drevo Rozmery cca 73 x 95 x 40,5 – 49,5 cm (Š x D x V) Vnútorná dĺžka: cca 77 cm Vjazd: max. 60 x 36 cm (Š x V) Hmotnosť cca 11 kg . Na ochranu robotickej kosačky a nabíjačky pred vlhkosťou a vetrom
Žiadaný kus HABAU Garáž pre robotickú kosačku máte možnosť nakúpiť už dnes na stránkach umiestnený v kategórii záhradné náradie. Pripravili sme pre vás akčné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za super ceny!

Výnimočný a žiadaný tovar HABAU Garáž pre robotickú od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou HABAU pohodlne nakúpite na našich stránkach za parádnu cenu! Teraz za 99,99 EUR.