iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit

Hodinársky skrutkovač iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit:iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit je špičková súprava na opravy všetkej drobnej elektroniky ako sú... viac informácií »
iFixit Mahi 48 Bit Driver
Značka: iFixit
30,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hodinársky skrutkovač iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit:iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit je špičková súprava na opravy všetkej drobnej elektroniky ako sú...

Hodinársky skrutkovač iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit:iFixit Mahi 48 Bit Driver Kit je špičková súprava na opravy všetkej drobnej elektroniky ako sú mobilné telefóny, notebooky a mnoho iných zariadení. Sada je uložená v praktickom plastovom puzdre, v ktorom sa skrýva nespočetné množstvo potrebného náradia a iných pomôcok, ktoré vám uľahčia opravy. Všetko je vyrobené z vysokokvalitného a odolného materiálu, ktorý vám zaručí dlhodobú životnosť a spoľahlivosť. Vďaka tejto súprave sa stanete ozajstnými profesionálmi v odbore.Mahi Driver Kit – 48 Bit Driver KitKľúčové vlastnosti sady iFixit Mahi 48 Bit Driver KitŠpičková súprava náradia na opravy drobnej elektronikyCelkom 48 bitov rôznych štandardov a rozmerovKvalitné materiály a spracovanieVšetko je balené v puzdreObsah sady iFixit Mahi 48 Bit Driver KitV ľahko otvárateľnom magnetickom puzdre nájdete najkomplexnejšiu sadu bitov na opravu vašej elektroniky. Na rýchlu a jednoduchú opravu si môžete vybrať z 48 bitov pri použití magnetického skrutkovača. Bit tak do neho jednoducho pricvaknú a montovanie môže začať.Túto sadu ocení ako domáci majster, tak aj naozajstný profesionál.64 bitov v jednej sade

Veľmi žiadaný kus iFixit Mahi 48 Bit možno získať práve tu a teraz na našom webe umiestnený v rubrike sady. Teraz môžete kúpiť ešte ostatné produkty v spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu.

Tento exkluzívny tovar iFixit Mahi 48 Bit Driver od známeho popredného výrobcu iFixit ide získať dnes stále výhodne. Iba teraz za 30,90 EUR.