iFixit Manta 112 Bit Driver Kit

Hodinársky skrutkovač iFixit Manta 112 Bit Driver Kit:iFixit Manta 112 Bit Driver Kit je špičková súprava na opravy všetkej drobnej elektroniky ako sú... viac informácií »
iFixit Manta 112 Bit
Značka: iFixit
76,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Hodinársky skrutkovač iFixit Manta 112 Bit Driver Kit:iFixit Manta 112 Bit Driver Kit je špičková súprava na opravy všetkej drobnej elektroniky ako sú...

Hodinársky skrutkovač iFixit Manta 112 Bit Driver Kit:iFixit Manta 112 Bit Driver Kit je špičková súprava na opravy všetkej drobnej elektroniky ako sú mobilné telefóny, notebooky a mnoho iných zariadení. Sada je uložená v praktickom plastovom puzdre, v ktorom sa skrýva nespočetné množstvo potrebného náradia a iných pomôcok, ktoré vám uľahčia opravy. Všetko je vyrobené z vysoko kvalitného a odolného materiálu, ktorá je zárukou dlhodobej životnosti a spoľahlivosti. Vďaka tejto súprave sa stanete ozajstnými profesionálmi v odbore.iFixit Mako 64 Bit Driver KitKľúčové vlastnosti sady iFixit Manta 112 Bit Driver KitŠpičková súprava náradia na opravy drobnej elektronikyCelkom 112 bitov rôznych štandardov a rozmerovKvalitné materiály a spracovanieVšetko je balené v puzdreObsah sady iFixit Manta 112 Bit Driver KitV ľahko otvárateľnom magnetickom puzdre nájdete najkomplexnejšiu sadu bitov na opravu vašej elektroniky. Na rýchlu a jednoduchú opravu si môžete vybrať zo 112 bitov pri použití magnetického skrutkovača. Bit tak do neho jednoducho pricvaknú a montovanie môže začať. Túto sadu ocení ako domáci majster, tak aj naozajstný profesionál.64 bitov v jednej sade


Veľmi žiadaný tovar iFixit Manta 112 Bit Driver Kit môžete kúpiť aktuálne tu na webe v známej kategórii sady! Pripravili sme obľúbené kusy v spomínanej kategórii za priaznivú cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Samozrejme, máme v ponuke viac osvedčených výrobkov od výrobcu iFixit. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Populárny výrobca iFixit ponúka svojim zákazníkom veľmi kvalitný tovar ! Nakupujte výhodný u nás.

Tento unikátny výrobok iFixit Manta 112 Bit Driver od spoločnosti so zárukou kvality iFixit ide zaobstarať dnes za extra cenu. Akčné ceny od 76,90 EUR.