ismartgate káblový senzor pre verziu PRO, magnetický

WiFi spínač ismartgate káblový senzor pre verziu PRO, magnetický: S bezdrôtovým vodotesným WiFi senzorom ismartgate môžete ľahko ovládať pohon... viac informácií »
ismartgate káblový senzor pre
Značka: ismartgate
43,90 EUR
Overiť dostupnosť »
WiFi spínač ismartgate káblový senzor pre verziu PRO, magnetický: S bezdrôtovým vodotesným WiFi senzorom ismartgate môžete ľahko ovládať pohon...

WiFi spínač ismartgate káblový senzor pre verziu PRO, magnetický: S bezdrôtovým vodotesným WiFi senzorom ismartgate môžete ľahko ovládať pohon brán či vrát. Senzor je nutné spárovať s ismartgate PRO ovládačom a vďaka magnetickému princípu je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie typy všetkých brán a vrát. Na funkčnosť nie je potreba kabeláž a dosah je až 9 metrov. Spínač ismartgate stráži stav brány a odosiela upozornenie na telefón. Jednoduchá inštalácia pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Kľúčové vlastnosti bezdrôtového senzora ismartgateSenzor ismartgate slúži na ovládanie brán aj vrátStráži uzatvorenie, nedovretie či otvorenie brán a vrátNie je samostatne funkčnýMožnosť spárovať s ismartgate PROBezdrôtový dosah až 9 metrovFunguje vďaka WiFi signálu a je vodotesnýSenzor ismartgate je vhodný pre všetky typy brán a vrát


Úplne jedinečný výrobok môžete nakúpiť okrem iného na našom webe v obľúbenej rubrike spínače! Teraz kúpite výnimočné výrobky z tejto kateógrie za outletovú cenu. Máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac osvedčených výrobkov značky ismartgate. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ ismartgate dlhodobo vyrába prémiové výrobky.. A to ešte nie je všetko.

Tento veľmi obľúbený produkt ismartgate káblový senzor pre verziu od spoľahlivej značky ismartgate dostanete aktuálne v našej ponuke lacno. Momentálne k dispozícii za 43,90 EUR.