Kärcher BP 1 Barrel Set

Čerpadlo do suda Kärcher BP 1 Barrel Set:Dajte navždy zbohom zastaranému spôsobu zalievanie pomocou krhly a ušetrite si námahu pomocou čerpadla... viac informácií »
Kärcher BP 1 Barrel
Značka: Kärcher
135,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čerpadlo do suda Kärcher BP 1 Barrel Set:Dajte navždy zbohom zastaranému spôsobu zalievanie pomocou krhly a ušetrite si námahu pomocou čerpadla...

Čerpadlo do suda Kärcher BP 1 Barrel Set:Dajte navždy zbohom zastaranému spôsobu zalievanie pomocou krhly a ušetrite si námahu pomocou čerpadla Kärcher BP 1 Barrel Set. Tento produkt vám zaistí jednoduché a pohodlné prečerpanie dažďovej vody z barelu. Na zavlažovanie už nie je potrebné plytvať pitnou vodou. Vstavaný filter prečerpaním zbaví dažďovú vodu od prebytočných kalov a nečistôt a navyše zaručí bezporuchovú prevádzku čerpadla. O jednoduchú obsluhu je postarané cez komfortné držadlo, vstavaný spínač a možnosť pripevnenia čerpadla na okraj suda, ktoré zaistí perfektné prichytenie. S flexibilnou hadicou na pripevnenie k sudu prispôsobíte čerpadlo akejkoľvek výške suda. Čerpadlo pred chodom nasucho chráni plavák vo vode, ktorý reguluje chod čerpadla, nemusíte sa tak obávať jeho zničenia. Určite oceníte aj bohatú výbavu produktu, kde nájdete sudové čerpadlo BP 1, hadicu PrimoFlex (1/2) s dĺžkou 15 m, striekaciu pištoľ, univerzálnu hadicovú spojku a univerzálnu hadicovú spojku s Aqua stopom.Kľúčové vlastnosti čerpadla Kärcher BP 1 Barrel SetČerpadlo na vodu od spoločnosti KärcherKomfortné držadloMožnosť pripevneniaHadica s predĺžením dĺžkyPrítomnosť predfiltra zaručí bezproblémovú prevádzkuIntegrovaný spínač čerpadlaRegulačný a uzatvárací ventilPlavákový spínačZavlažovacie príslušenstvo v baleníVýkon motora:400 (W)Prietok:3 800 (l/h)Čerpacia výška/tlak:11/1,1 (m/bar)Ponorná hĺbka:7 (m)Prívodná teplota:35 (°C)Hmotnosť bez príslušenstva:4,6 (kg)Rozmery (D × Š × V):135 × 170 × 520 (mm)

Veľa predávaný produkt Kärcher BP 1 Barrel od značky s dlhou históriou Kärcher možno získať u nás teraz za outletovú cenu. Práve teraz za 135,90 EUR.